802 - SEDEF CİĞERDELEN 

...meğer sende yeni gelmişsin. Konuştukça ısındık birbirimize. Ve birçok ortak yanımızın olduğunu anladık. Belki "keşke gelmeseydim bu okula" dediğin anlar olmuştur. Ama iyi ki geldin. Seni tanıdığıma çok seviniyorum. Her şey gönlünce olsun! Ne olursa olsun yıllar sonra bu anları güzelliklerle anmanı diliyorum.
ECE Ç.


Alımlı, güzel, tam bir baş belası. Seni bir yıldır tanımama rağmen, daha uzun süredir tanımadığıma şükretmiyor değilim. Ama her şeye rağmen iyilik sever biri olduğun inkar edilemez. Ne olursa olsun iyi bir arkadaşsın ve hep öyle kalmanı isterim. Beni bir ömür boyu unutmaman dileğiyle, arkadaşın.
TANER


Bacım Sedef;
Okulumuza yeni gelmene rağmen benim sıcakkanlılığım ve esprilerimle hemen kaynaştık. Bu konuda senin hiçbir katkın yok Sedef. Senin gibi bir arkadaşım olduğu için çok mutluyum. Senin gibi bir insanla kısa sürede olsa arkadaşlık etmem benim için çok güzel bir duygu. İlerde de şimdi ki gibi neşeli ol. Seni alan adama acıyorum. Maşallah dilin pabuç gibi. İlerde mutlu ve sağlıklı ol. Beni unutma diye resmimi çizdim. => :)
CEM


Sedef;
Seninle bir seneden beri tanışmamıza rağmen, senin uyumlu kişiliğinle aramıza hemen girdin. Senin kıvırcık, uzun saçlarını ve soyadını hiç unutmayacağız
GÖZDE - GÖKSUN - GÖZDE


Bu kıza aslında acıyorum. Çünkü benim bazen çekilmeyecek şakalarıma iyi katlanıyor. İlk başta soğuk tavırlı diye nitelendirmiştim seni Sedef. Ama açıkçası beni utandırdın. Sırf gocunmayayım diye esprilerime gülmen gerçekten takdir edilmesi gereken bir davranış. Dilerim iyi bir üniversite kazanır ve mutlu olursun.
OĞUZ


İlkokul ve lise son sınıf arkadaşımsın. Her zaman olduğun gibisin! İlkokulda sana karşı olan duygularım nasılsa şimdi de öyle. Aradan 6 sene gibi bir zaman geçtikten sonra yine aynı sınıftayız. İnşallah her şey dilediğin gibi olur. Hayatın boyunca gülmeyi unutma! Not: Bastığın yere dikkat et
OYTUN


Okula bu sene geldin ama sana alışmak hiç zor olmadı. En azından (fino) gibi saçlarınla kısa zamanda sevimliliğini gösterdin. Sonra hazır kart ile kontörlü kart arasındaki farkı bulmakla geçti tüm muhabbetlerimiz. (Ve sonunda bulduk) Bak benim telefonumda benim sayfamda yukarıda bir yerde yazıyor olmalı. Yıllar sonra bana bir alo der misin?
IŞIL


Okula bu sene gelmene rağmen insanlarla hemen kaynaştın. Onların sevgisini kazandın. En önemlisi, özelliklerinin arasında dürüst ve açık sözlü olmandır. Hep açık sözlülüğünü korudun ve hiç bozmadın. Seninle kısa sürede sağlam bir arkadaşlık kurmuş olmak çok güzel. Hayatın boyunca mutlu olman dileğiyle ..
CUMHUR


Canım! Yalnızlığımı, mutluluğumu, üzüntümü, dertlerimi paylaştığım birine başka nasıl hitap edebilirim ki? Tamamen yabancı, bilmediğim, tanımadığım, tanımaya çalıştığım ve bunu yaparken de çok sıkıldığım bir anda seni buldum yanımda. Aynı sorunları paylaşıyorduk ve birbirimizi en iyi anlayan yine bizdik. Seni tanıdığım için mutluyum çünkü yalnızlığımı paylaştın. Hep böyle güler yüzlü kal. (kaymadan düşmeden)
SELEN


(Bayan Sakar) Aramıza yeni gelmene rağmen bir anda içimizden biri oluverdin. Sevecenliğnle ve yakınlığınla ne sen bizi yadırgadın ne de biz seni. Birçok dert anlattık birbirimize, birçok çare aradık bu dertlere. Sonuçta doğru yolu bulduk ve mutluluk bulutlarına kenetlenip, gülümsemekten uçtuk daha yukarılara. Ve orada birçok amaç, hedef belirledik geleceğimize dair. Şimdi dileğimiz o hedeflerimize, o yüksek bulutlarda mutluca kalıp ulaşmak. Her şey dilediğin gibi olsun, hep yanında olan arkadaşlarını da hiç unutma.
ESIN - BÜŞRA


Sınıfımıza bu sene geldin. Bu kısa zamanda iyi bir arkadaşlık kurduğumuza inanıyorum. Sınıfımıza bu sene gelenler arasında çoğunluğa uymadığın için seni tebrik ediyorum. Umarım istediğin üniversiteyi kazanırsın. Okul sonrası yaşamında başarılar dilerim.
BARIŞ


Bu sınıfa son sene gelmene rağmen çok çabuk uyum sağladın. Allah için ilk başta hepimize çok soğuk, kendini beğenmiş gelmiştin. Sonradan senin hakkında yanıldığımızı çok iyi anladık. Aslına bakarsan senin hakkında ön yargılı düşündüğümüz için sana karşı mahcubuz bir bakıma. Ama sonunda iyi ve sıcak bir arkadaşlığı yakaladık seninle. Eminim senenin sonuna kadar arkadaşlığımız ilerleyip, daha iyi yerlere gelecek. Seni o güzel kıvırcık saçların, ağır başlı bir o kadar da cana yakın tavırların bize anlattığın o acıklı düşündüren hikayenle ve sessiz kişiliğinle hiç unutmayacağız. Hep böyle cana yakın kalman, yüzünün her zamankinden daha fazla gülmesi ve başına bir daha hiç böyle entrikalı olaylar gelmemesi dileğiyle.
İREM - AHSEN