110 - TANER ÇAVUŞ 
(533) 416 89 66  

Tarih dersinde sorduğun o güzel sorularla tanındın. Bütün derslerde arkamda konuşup kafamı şişirsen de beni deli etsen de sana karşı duygularım hiçbir zaman değişmedi. Sen benim için her zaman iyi bir arkadaş oldun ve hep öyle kalacaksın. Yardım severliliğine ve her zaman karşılıksız yardım etmene diyecek bir şey yok. Umarım hayatta istediğin her şey seninle olur. Bütün güzelliklerin seninle olması dileğiyle.
CUMHUR


Taner;
Sınıfımıza bu sene geldin ve bu kısa zaman da seninle iyi bir arkadaşlık kurduk. Bu arkadaşlığınla yaptığımız futbol maçlarıyla ilerlediğini düşünüyorum. Hayatının geri kalanında başarılar dilerim. Hep arkadaş kalmak dileğiyle.
BARIŞ


Taner'e;
Sınıfımızın arka sıralarında nüfus etmiş olan Taner toplumda göze batmıyor görünen bir insandır. Oysa ki benim gözüme hep batmıştır. Taner benim için değerli bir arkadaştır. Sıcak tavırları ile kendini sevdirmeyi başarmıştır. Her zaman güler yüzlü ve mutludur. Umarım yaşamının geri kalanında da güler yüzlü ve mutlu kalırsın. Hayatında başarılar.
Can GEÇKIN


Taner'e;
Lise başlarında başlayan arkadaşlığımız bu sene bizim sınıfa gelmenle pekişti. Sağlam karakterli, delikanlı birisi oldun daima. Derslerde fikirlerini korkusuzca söyleyebilmen gerçekten takdir edilecek bir davranış. Bana karşı her zaman açık, yardımsever oldun. Bazen abarttığın şakaların! bile bu fikrimi asla değiştirmeyecektir. Cep telefonu oyunlarında rakipsiz olduğunu da belirtmeliyim. Senin hayat boyu diğer alanlarda da başarılı ve mutlu olman dileğiyle...
OĞUZ


Taner;
Sınıfımızın güzide Moğul'u. Kısa sürelik arkadaşlığımız boyunca güzel günlerimiz geçti. Ama şu talihsizliğe bak ki birbirimize tam ısınamadan ayrılıyoruz. Yıl sonunda inşallah okuldan mutlu bir şekilde mezun olur ve hayatta iyi yerlere gelirsin benim canım Moğul'cuğum...
ÖZEM


Taner'e;
Aranıza yeni katıldım ve senin gibi iyi bir arkadaş edindiğim için şanslıyım, ısrarcılığın! Beni sinirlendirmen ve Moğul'luğunla bana unutamayacağım zamanlar yaşattın. Umarım ilerde tekrar karşılaşırız ve sen Moğul'luğudan kurtulmuş, iyi bir yere gelmiş biri olarak çıkarsın karşıma. Başarılı ve mutlu ol.
SELEN

Taner;
Seninle uzun zamandır tanışıyoruz. Ama asıl Ankara gezisinde birbirimizi daha iyi tanıdık. Hep mutlu olman dileğiyle
GÖZDE - GÖKSUN - GÖZDE


Taner'e;
Seninle tanışalı belki çok fazla olmadı ama birbirimize kaynaştık ve çok iyi arkadaş olduk, sen bir ara depremden korkup İstanbul'a kaçmasaydın daha da iyi olacaktı. Ama olsun geri döndün ve kaldığımız yerden devam ettik. Beni unutmamaya çalış. İlerde hep mutlu ve sağlıklı ol.
Arkadaşın CEM