28 - ALPER SEZERALP 
sezeralpay-@yahoo.com
ICQ: 98384343

Sana ne yazayım bilmem ki! Öyle farklı bir kişiliğin var ki inan seni çözemedim. Ama tek bildiğim iç dünyanı dışarıya yansıtmayışın. Seni tanımadan önce çok farklı zannediyordum Ama yanıldığımı özellikle bu sene çok iyi anladım. İnsanlara göstermediğin öyle sıcak öyle içten ve iyi niyetli bir kalbin var, sayemde herkes öğrendi. Ayrıca folklor ve cankurtaranlık hayatında başarılar.
EBRU


Sen harbiden müthiş bir insansın. Senin gibi atıp tutana az rastlanır. Daha orta 1 de bizim en büyük yalanımız araba kullanıyorum sigara içiyorum iken seninkiler helikopter kullandım uçaktan denize atladım gibi bizi aşan yalanlardı. Neyse yalancılığın bir yana sen çok iyi bir dostsun. Seninle ortak olsak kandıramayacağımız bir tek insan olamaz. Çünkü seninle beraber ismi lazım değil herkesin adından bile korktuğu bir öğretmeni kazandırmıştık üstelik para bile kazanmıştık. İyi bir dostsun diyordum geride kaldı, hakikaten hazırlıktan bu yana seni çok sevdim, umarım dostluğumuz daha uzun yıllar sürer.
Onur KABA


Sınıfın anlaşılması güç Avrupai elemanı. En umulmadık anlarda yanağınıza bir öpücük kondurabilecek bu genç gitarını eline aldığında sizi bambaşka diyarlara alıp götürebilecek romantik bir aşığa daha sonra kendini kaptırıp çıkardığı seslerle sizi rüyanızdan uyandırabilecek bir çılgına dönüşebilir. Artarda sergilediği bu değişken tavırlarına karşı içinde beslediği saf ve temiz duyguların yerini hiçbir şey alamaz. Aklından bile geçiremeyeceğin güzellikte bir hayat yaşaman dileğiyle.
DİLŞAN


Sınıfımızın tek sertifikalı can kurtarıcısı hörmetler :) Seni tanımak gerçekten zor be arkadaşım. Sen nasıl birisin ne acayip adamsın kaç kişiliklisin :) Seni dinlemek büyük bir zevkti. Ne zaman birilerine anlatmak istersen beni bul yeter. Ben hep dinlerim merak etme :) Sen beni unutmadıkça ben de seni unutmam. Emin olabilirsin. İstedigin her şeye sahip olman dileğiyle.
ENGİN


Senin bu dünyaya ait olduğuna inanmıyorum. Senin yerin başka oğlum, bu dünya seni anlar ne sen bu dünyayı. Senin geldiğin dünya yaşamak istediğin dünyadır. Gerçek dünyada olduğun zamanlar hiç çekilmez oluyorsun ama bu oyunu senin dünyanda veya oynayabilmek bambaşka Anlayana sivrisinek hikayesi.
MURTAZ


Ortaokula her helikopter sesinde seninle dalga geçerdik, hep onlar geliyor aklıma. 4 sene aynı sınıfı paylaştık yine birbirimizi tanımaya fazla zaman olmadı. Ama çok iyi birisi olduğunu da bilmiyor değilim yani.:)))) Kendine dikkat et! Zorla girdiğin halk oyunlarına devam edersen bir yerlerde beni MUTLAKA görebilirsin. UNUTMA.
PELİN


Seni tanımak bir onurdur. Seni tanımamak ise büyük bir şanssızlık. Belki de en çok anı yaşadığım kişisin. Seninle yaşadığım o anılar aynı bir fıkra gibi. Ne zaman aklıma gelse gülmeden duramıyorum. Senin hayallerini gerçek gibi yansıtman büyük yetenek. Ama bu yeteneğinden kendini mahrum etmeni öneririm. Ama nasıl olsa birçok yeteneğin var. Helikopter kullanmak gibi. Sana birçok şey yazardım ama bunla burada yazılacak şeyler değil. Seni hiçbir zaman unutmayacağım. Zaten merak etme mezuniyetten sonra peşini bırakacak değilim. Senin gibi bir arkadaş bulmak zor. Dileğim tüm hayallerini bir gün yerine getirmendir.
EMRE


Sabahın köründe okula gidiyorum, sınıfın önünde o kendine has yürüyüşüyle değişik bir selamlama ve işte ALPAY. Verdiği ani tepkilerle anlama güçlüğü çektiğim ve beni hayretlere düşüren ilginç bir kişiliktir. Bizi dağa çıkarıp yolunu zor bulduğu halde lisanslı cankurtaranımız, bana kızsa da benim tek "Zeg'im, elindeki elektro gitarı bırakınca çok başarılı olacağına inanıyorum. Gönlündeki bütün isteklerine ulaşabilmen dileğiyle. (Biz çıkarız dağlara hayyy dağlara)
ÇAĞLA


Seni her zaman felsefe yüklü anlaşılması güç cümlelerinle ve Maşukiyede çıktığımız dağdan bizi kurtarma çabanla hatırlayacağım, inan piknik sayende hafızalardan çıkmayacak kadar güzel oldu. Gelecekte iyi bir cankurtaran olacağından şüphe yok Ama sana tavsiyem hayatı ve insanları ciddiye alma çünkü hiçbir şey takmaya değmez.
SEPO


Tanışmamız ta Ankara'da başlıyor. Senin de dediğin gibi, tarihçi yatakhane müdüründen ve dışarıdaki pisliklerden dolayı oradan kaçtık. Orda sana verdiğim tavsiyeleri unutma. Hayat çok ilginç. Ankara'dan ayrıldıktan sonra bir daha bir birimizi göremeyeceğiz sanıyordum ama yine aynı sınıftayız. Kısa bir süre sonra yollarımız ayrılacak dilerim istediğin üniversiteye ya da konservatuara gidersin. Her şey istediğin gibi ol sun. Hayatında başarılar.
ALPER


Sınıfımızın bir numaralı cankurtaranına .. Sınıfta anlatılması zor olan nadir insanlardan birisi de sensin. Biliyor musun bu işlediğimiz dersleri anlamak seni anlamaktan daha kolay... ayrıca çıkardığın o garip seslere de hala bir anlam vermiş değilim. Bana kızacaksın ama ben seni böyle tanıdım ve benim için hep böyle olacaksın. Tüm mutluluklar seninle olsun.
PINAR


Okula ilk geldiğimde bana çok ilginç geldin. Ama tanıyınca ne kadar iyi olduğunu anladım. Derslerde hep arkana dönüp bana bakman, beni sinir etse de senin gibi bir can kurtaranı unutmam. Umarım hayatta her istediğin senin olur.
EMRAH


İşte beş yüzük kardeşinin üyelerinden biri (FRP'de en iyi dostlar) Biliyor musun bazen korkuyorum dağılacak mıyız diye, unutacak mıyız, birbirimizi unutacak mıyız veya birbirimizi bir daha göremeyecek miyiz diye ama hemen bu düşünceyi kafamdan siliyorum çünkü senin gibi bir arkadaşım var. Senin beni unutmayacağını biliyorum. Benim seni unutmam zaten Fizik kurallarına aykırı O pembe(!) yalanları, gitar hayallerimizi, helikopter hikayelerini paraşüt maceralarını. Sana hayatı sakın ha sallama ve kendini sakın ha üzme diyeceğim ama zaten sallamıyorsun. Unutma ölümün olduğu yerde daha ciddi ne olabilir sevgiler.
EREN


Seninle ilkokul zamanlarında anlaşamaz belki de birbirimizden nefret ederdik. Ama büyüdükçe birimizi anladık ve iyi bir dostluğu halen sürdürüyoruz. (Aman nazar değmesin) Herkes bir çizgi film kahramanı izleyerek büyür. Biz senin maceralarım dinleyerek büyüdük. Sen bizi güldürürdün Allah'ta seni güldürsün. Dostluğumuzun hiç bozulmaması dileğiyle...
RAHİM


Sayfalara sığmayacak kadar çok özelliği olan birisin aslında. Gitarınla bizlerin müzik kaynağı oldun. Bu sene de cankurtaranlığın ı çıktı başımıza. "Yok böyle yapma bilmem ne olur yok şöyle yapma zararlı" dedin durdun. Ama hep güzel zaman geçirdik. Eyvallah! Hayattaki her şey istediğin gibi olsun.
AYKUT


O enteresan yürüyüşünle sınıfa gelip yanıma oturduğunda daha uyanmamış oluyorsun.
Ama itiraf edeyim uyandığında sohbetine doyum olmuyor. Bir de senin için en anlaşılmayan derler. Seni anlamayanları ben de anlayamıyorum. Seni bir kaç satırla anlatmak zor Böyle içi dışı bir olan dostum olduğu için kendimi şanslı sayıyorum. Hayatın boyunca başarı ve mutluluklar.
SONER


Tip tip bakmalarım, (tamam şakadan), ciddiymiş gibi algılaman (ya da ben öyle zannediyorum). Seninle yaptığım hoş sohbetler, her konu hakkında sahip olduğun fikirler. Sosyal aktivitelerin (imrendiğim olmuyor değil!) Müzik anlayışın, gitar çalışındaki ustalıkla seni her zaman hatırlayacağım arkadaşım. Hayatındaki tüm beklentilerinin gerçekleşmesi dileğiyle.
MİNE


Senin sosyal alandaki çok yönlülüğünü bilmeyen yoktur herhalde. Maşallah yapmadığın hiçbir şey kalmamış. Bir gün bakıyoruz, izcisin, öbür gün bizim ekibe girmiş folklorcu. Son olarak da Kızılay'da can kurtaran olmuşsun. Bir de müzisyen yanın var ki (oraya hiç girmeyelim). hayatın boyu bu dallarda başarını sürdürmen dileğiyle.
İBRAHİM


Dayanamıyorum evladım tam vurmalık bir tipin var. Tam bir fırlamasın ve bunu kendinde biliyorsun. "Söylediğim yalanla kendim bile inanmaya başladım". Bu sözler bir fırlamaya ait. Yakışıklı ve karizma tipin var bunu da söyleyeyim. Gitar eline çok yakışıyor. Gerçekten Jasn Newsted'e benziyorsun. Son zamanlarda inceden bir yerlerin hafıfte olsa kalkmaya başlamış. Ama gayet iyi bir dost olursun. Sevgilerle.
Can GENÇ


Slm 24 Kasımın güzide insanları. Artık yollarımız ayrıldı. Geçen 7 yıl zarfında sizleri üzdüysem affola. Gönül istedi ki herkese güzel güzel yazılar yazayım ama kısmet deilmiş. Bu arada bizi bu günlere getiren ailelerimize ve öğretmenlerimize teşekkürler. Kendinize iyi bakın. Byeeee.............
Alpay'dan