473 - EMİNE KAÇAR 

Her zaman yanımda hissettiğim DOSTUMA!
Şöyle dönüp geçmişe baktığımda birlikte olmadığımız tek gün dahi hatırlamıyorum. Seninle o kadar çok şey paylaştık ki! En başta mükemmel bir dostluğu paylaşıyoruz. Her zaman birbirimize karşı anlayışlı olarak en ufak bir tartışma yaşamadık. Neler yapmadık ki seninle! Birbirimizi gaza getirip en olmayacak şeyleri yapmamız, saatlerce boş boş dolanmamız... Hepsinin hayatımda çok önemli yerleri var. SENİN hayatımda çoook önemli yerin var! Sana öyle alıştım ki sensiz ne olur benim halim bilemiyorum. Beni sensiz bırakma tamam mı? NEVER! Zaten istesek de ayrılamayız; çünkü ikimiz bir fidanın güller açan dalıyız... Seni çok Seviyorum DOSTUM!
AYSUN


Seninle tanışmak hayatımda bir dönüm noktası olmuş. İnsan senin yanındayken ne üzülesi geliyor ne de somurtası! Sen benim neşeli günlerimin vazgeçilmez kızısın. Beni kalbinin her neresindeysem ömrünün sonuna kadar orada sakla çünkü sen en son nefesine kadar benimle kalacaksın!
EBRU


Bu kızı o kadar seviyorum ki anlatamam. Her zaman her ortamda illaki Emine. Bu; insanlara değer vermen, düşünceli olman ve gerçekten dost olmandan kaynaklanıyor. Birlikte geçirdiğimiz günler, hatıralar gelecekte devam etmeye sadece ve sadece mecburdur. Her anımda neşe kaynağım olduğun için sagol. Hadi gülümse güzelim, hayatın güzellikleri seni elbet bulacaktır.
ÇAĞLA K.


Ne vardı sanki dili seçecek? Zaten sonradan gelmişsin okula damdan düşer gibi... Hadi bakalım bizim Emine bu teneffüs gelir de biz de onun nur yüzünü görebilirsek ne alâ. Aynı sınıfta olmasak da ben sana bir saat içinde ısındım. Nasıl oldu bilmiyorum ama işte bu da senin güzelliğin. Bir anda kendini sevdirdin. Aferin sana....
MURAT


Diyaloglarımın vazgeçilmez ismi... Bu denli iyimser olmayı başarabilen tek insan! Öyle iyi öğrenmişsin ki gülmeyi, yaşamında ağlamaya yer kalmamış. Ve sen, sadece bunu öğrenmekle kalmadın, bize de öğrettin! Sana; hayatımın en eğlenceli diyebileceğim dönemlerini bana yaşattığın için, arkadaş değil "DOST" olduğun için, çoğu zaman beni anlayan tek kişi olduğun için ve hayata bakışımı olumlu yönde değiştirdiğin için TEŞEKKÜR EDERİM.
YASEMEN


Eminem benim. Dostluğuna nasıl bağlandım bilemezsin... Umursamaz, komik yanın, mantıklı, olgun tavırların seni vazgeçilmez yapan nitelikler. Etrafındakileri hiç kırmadan, hayatı hep en muzip yanından yakaladın. Herkesin somurttuğu anlarda bile çekip çıkardın herkesi mutsuzluktan.... Ağladığını hiç görmedim ve umarım hep beşlik simit gibi ağzın kulaklarında yaşarsın. Dostluğun için teşekkürler Seni çok seviyorum.
SEÇİL


Benim için her zaman gerçek bir dost oldun. Kendime dost olarak gördüğüm sayılı kişilerin arasındasın. Bunu kısa sürede nasıl gerçekleştirdiğini anlayamadım. Çünkü ben bir insana kolay kolay güvenmem... Bu güveni sağlayabildiğin için bence üstün kişilikli, muhteşem, birisin. Gösterdiğin yakınlıktan ve arkadaşlıktan dolayı teşekkür ederim. Tüm arzuladıklarının yerine gelmesi dileğiyle...
EMRE


Eminem, obur, safinaz arkadaşım benim. Bizi varlığına o kadar alıştırdın ki! Hafta sonu gezi, piknik, konser planlarının; sabah kahvaltılarındaki börek ziyafetlerinin vazgeçilmez elemanı, kısacası bütünün önemli parçalarından birisin. Samimi ve sıcak arkadaşlığını, konuşmalarındaki kendine özgü ve bizi çoğu zaman kahkaha komasına sokan tamlamalarını hiç unutmayacağım. Ayrılmamak dileğiyle...
Hilal ŞULE


Gülmediğin bir anı görsem inanmam Yüzündeki içten gelen mutluluk hep neşe kaynağım oldu. Hele o hayatı umursamaz tavrın... Seni tanıdım tanıyalı hep mutlusun, en kötü anda bile gülebilecek bir şeyin vardır senin. Kendine güzel bir gelecek oluşturman ve gülücüklerini çevrene saçmaya hep devam etmen dileğiyle, beni unutma!
ÖZLEM


Daha yeni tanışmamıza rağmen hemen kaynaştık seninle. İnan birlikte geçirdiğimiz hiç bir günü, yaşadıklarımızı unutamam. Tabi minibüs maceralarımızı da...
NİHAN


Öyle çok şey var ki senin için yazılması gereken. Hep yanımdaydın, her anımda. Ne bir süre ayrı kaldığımızda unuttum, ne de yıllar sonra unutulur. Dostluğun tanımı yapılmaz derler ancak yaşanır. Sanırım ben biliyorum bu kavramı birlikte yaşadıklarımızdan, anlardan... Her şey gönlünce olsun. Hep böyle kal!
ECE Ç.


Bir insan kendisiyle ancak bu kadar barışık olabilir. Sana bu konuda hayranım. Hayatın her anından bir eğlence bir mutluluk çıkartabiliyorsun. Her şarkıya türküye katılır, oynayan birini gördün mü hemen sen de iki göbecik atarsın.
Önündeki o uzun yaşam inşallah seni yıpratmaz, kahkahalar atmanı engellenemez. Beni de unutmayasın çünkü bu dost seni hiç unutmayacak...
GÜROL


Kısa gibi gelen; ama içinde inanılmaz olayların yaşandığı koskoca iki sene geçirdik seninle. Zaten 3 kişi arka arkaya dizilmişiz Yasemen, sen, ben neler yapmadık ki. Şunu inkar edemeyeceğim, sende inanılmaz bir vurdumduymazlık var. Hiçbir şey umurunda değil be kardeşim. Bir yandan da güzel bence... Hope to be at the same university in the same class again!..
RAŞİT


Hayatta senin kadar iyi kalpli birinin daha olabileceğine inanmıyorum. Her zaman anlayışlı, vefalı ve gerçekten dostsun... Neden bu kadar çabuk sana ısındığım seni bir parçamız olarak gördüğümüz belli yanı. Hep böyle kal! Hiç değişme ki, nesli tükenen senin gibi insanları gelecekte karşılaşacağın insanlar da tanısın.
İREM


Hani bir iki görüşte ısınırsın ya birbirine biz de öyle olduk seninle. Belki uzak kaldığımız zamanlar oldu ama hep hissettim arkadaşlığını. Bir de benim o garip hareketlerime senin garip gülmelerin yok mu! Hep böyle gül tamam mı? Önündeki yaşamı dolu dolu yaşaman dileğiyle.
AHSEN


Seninle hiç aynı sınıfta olamadık ama çok iyi bir arkadaşım oldun her zaman. Yaptığımız kalabalık gezileri ve yemekleri bile çok arayacağız ilerde. Hepsi gerçekten harikaydı. Üniversitede de güzel günlerimiz olacaktır ama hiçbiri lise yıllarımızın yerini dolduramaz kesin. Umarım ideallerine ulaşıp , hep mutlu olursun.
AYKUT


Beni pek çok kişiyle aldatmana rağmen seni hep affetmemin nedeni; senin tanıdığım en uçuk, en kafa, en sevimli arkadaşım olman. Senden ayrılmamak için elimden geleni yapacağımdan emin olabilirsin çünkü senin gibi bir arkadaş bulmak imkansız. Hep beraber, hep mutlu kalmak dileğiyle...
SEPO


Seni görünce insanın mutlu olmaması elinde değil. Sen de bu kadar sempatik olma canım! Etrafında her zaman "Eminem, Eminem" diye dört dönenlerin olması şirinliğinden ileri geliyor herhalde. Tüm organizasyonlarda ayrılmaz parçam oldun, sağ olasın. Ne olursa olsun, aklımdan ve kalbimden silinmeyecek nadir insanlardansın. "Viyaadükte" görüşmek üzere...
N. İREM


Senin kadar her türlü insanla anlaşabilen bir kız daha yoktur. Kişiliğine bakmaksızın herkesle iletişim kurabilirsin. Bir de her şeyi çekinmeden ama kalp kırmadan söylemen seni sevecen yapıyor. Arkadaşlığımız daha senelerce devam etmesi dileğiyle. Seni Seviyorum canım arkadaşım.
Gözde FİL


Geç tanışıp çok şey paylaştığım dostlarımdansın İçten davranışların ve cana yakınlığınla sana hemen alıştım ve çok sevdim. Sıcak kucaklamam benden hiçbir zaman esirgememiş olduğunu asla unutmam. Hep mutlu ol ve torununun seni çok sevdiğini unutma.
NİLAY


İnsan kiminle, ne zaman, nasıl karşılaşacağını, ne kadar birlikte olacağını bilemiyor. Seninle tanışmamız 9-A'ya dayanıyor ve uzun sürmesini dilediğim bir süreç içinde devam edecek. Sevgiler paylaşıldıkça gelişir. Biz sevgimiz dışında diğerlerini kıskandıracak nitelikte başka şeyleri de paylaşıp yaşadık. Umarım hayatının her dakikası yaşadıklarımız kadar eğlenceli geçer.
DİLŞAN


Sen, bizim okuldaki serüvene bizim sınıfta başladın. Bu sayede sen bizi, biz de seni tanıma fırsatı bulduk. Sınıfımızın neşe kaynağı benim de iyi bir dostum oldun. Hep güleç, iyilik yapma aşkı ile yanıp tutuşan biri olarak yer edindin. Umarım o güzel gülüşün yüzünde hiç eksik olmaz!
Allah'ım hayatımda senin kadar eğlenceli, samimi ve hayat dolu bir insan görmedim. Şunu bil ki muhabbetini ve o gülüşünü hiç unutmayacağım. Sen hep benim şeker Eminem olarak kalacaksın.
Esra POLAT


Seninle ne zaman tanıştık hatırlamıyorum ama iyi ki tanışmışız Yoksa senin gibi hayat dolu bir arkadaşım asla olmayacaktı. Sen kızların içinde en dayanıklısı çıktın. O manyak hırpalanmalara, iğrenç şakalara hala direniyorsun. Benim esprilerime ve şakalarıma katlandığın, iyi ve kötü günde hiçbir zaman arkadaşlığını esirgemediğin için sağol arkadaş! Gelecek hayatında o müthiş gülücüklerin yanaklarından hiç eksik olmaması dileğiyle!
COŞKUN


Senin de dediğin gibi okula ilk geldiğimizde birbirimize uyuz olmuştuk. Ama zaman her şeyi değiştirdiği gibi arkadaşlığımızı bugünlere getirdi hatta olayı abartıp dost yaptı bizi. Ben çok memnunum:) İnsanların hep şikayet ettikleri bir şey var; çok gülüyormuşuz, hiç duygusal değilmişiz. Boşver Eminem bizi bilen bilir. Ama bazen ben bile şaşırıyorum sana bir de kız olacaksın insan iki ağlar be! Ne biçim kızsın. Unu unutma my sitting Bull beni, 11 Dil-A'yı ve geçirdiğimiz günleri... Hayatın bir espri makinası nidasıyla hep yüzünü güldürmesi dileğiyle. Take care...
ÖMER


Her insanın olmuştur hayatında neşesine hayran olduğu, nasıl onun gibi hayatı boş vermediğine yandığı biri. Sen de onlardan biriydin. Belki de kendi kendine oynadığın, bizi neşelendirmek için kurduğun bir oyundu bu. Her zaman neşeliydin. Yaşamlarımızın kurulduğu yüzlerce ayrıntıdan biri ama belki de hayatı yaşanabilir kılacak olanların en önemlisi. Hep mutlu olman dileğiyle...
ARZU


Seninle ilk defa Maşukiye gezisinde konuşmuştuk. Samimi olduktan sonra bi de öğrendim ki komşuymuşuz (Viyadüğü) Bu lakaba karşı sen de bana ilginç bir lakap bulmuştun. Umarım hayal ettiğin yerlere kavuşursun. Başarılar!
ALPER M.


Hayatı nasıl böyle umursamazlıktan geldiğini en üzücü olaylarda bile nasıl sevinebilecek bir taraf bulabildiğini hep merak etmişimdir. Samimi davrandığın için teşekkürler!
MEHVEŞ