505 - UMUTCAN ÖZOK 
(532) 772 18 20  

Günlük olaylardaki o tatlı yorumların, Kocaelispor'a baglılığın aklımdan hiçbir zaman silinmeyecek. Espritüelliğin ve içtenliğin seni çok sevmemin en önemli nedenleridir. Çok güzel günler geçirdik ve bitmeyecek olan dostluğumuzda çok daha güzel günler geçireceğimize eminim. Her zaman mutlu olman dileğiyle.
Genco BOLACA


İki senelik sınıf arkadaşlığımıza rağmen biraz geç kalsak ta iyi ki tanımışım seni. O yumurtayı andıran kafanı, ha bire benden Tarih defteri istemeni (Yaz tatili dahil), herhangi bir şey istediğinde unutmayayım diye akşamları defalarca aramalarını, günlük yaşantımızdaki hoş sohbetlerimizi, sınavları ertelemek için elinden geleni yapışlarını hiç unutmayacağım. İleride iyi bir Avukat olacağına gönülden inanıyorum. Seni çok seviyorum.
Dilek PALA


İlkokulda küçük mü küçük şirin mi şirin bir çocukken şimdi serpildin ve kızların peşinde koştuğu bir yakışıklı oldun çıktın! İlkokulda ki o şirin halini unutmak mümkün değil. Her yazılı öncesi en az 10 kere aramanı ve meşhur paniklerini hiç unutmayacağım. İnşallah dilediğin gibi süper bir Avukat olursun.
Seda KALKANDELEN


Dünyanın en tatlı insanısın sen. Esprilerinle etrafına neşe saçıyorsun. İnşallah ileride Marmara Hukukta buluşacağız. Ama farklı Üniversite kazansak ta seninle ilişkimi kesmeyeceğim. Marmara'yı kazanırsak her günümüz alem valla. Biz de kalabilirsin. Sana arabamı da veririm. (Opel Tigra) Sen bir tanesin. Seni sevmeyen ölsün!
Eren AKGÜL


Hayatımda tanıdığım en matrak ve en sevecen insansın. Milletin sevdikleri hakkındaki yorumların ve her gün Kayra ile atışmalarınızı özleyeceğim. Seni, tanıdığım şu kısa süre içerisinde gerçekten çok sevdim ve severek hatırlayacağım.
Emre ŞAHİNYILMAZ


Uzun zamandır tanıyoruz birbirimizi ama bu sene samimileştik. Senin cana yakınlığınla daha da ısındık birbirimize. Kimi zaman arkadan gelen bir sözle sınıfı kahkahaya boğar, kimi zaman da sınıfı hiç olmadık bir şekilde coşturursun. Her şey gönlünce olsun.
Ece ÇALIKOĞLU


Hayatımda senin kadar vefalı bir taraftar görmedim. Her şeye rağmen Kocaelispor'u aslanlar gibi savunuyorsun. Helal olsun! Olur olmaz yerlere aniden parlamalarını unutmayacağım. Bizim için hep samimi bir arkadaştın.
Oğuz ATEŞ


Bir kalp ancak bu kadar temiz ve ancak bu kadar kinden ve nefretten arındırılmış olabilir.
ÖZGE


Seninle ilk defa Antalya'da tanıştık. O zamanlar pek samimi değildik. Ama seninle yazlıkta ve İzmit'te iyi bir dost haline geldik. Bizim okulu kazandığını duyunca çok sevindim. Çünkü senin gibi sempatik, cana yakın ve içten dost bulmak çok zor. Kışın maçlara yazın denize gittik. Kanoyla gemileri bile geçtik. Yaptığımız o muhteşem şeyleri buraya yazmak mümkün değil. Sağlam dostluğumuz çok uzun yıllar sürecek eminim.
Onur KABA


Gerçekten hayatımda senin gibi birini bir daha tanıyamam herhalde. Polonya'da milletin üç günlük yemeğini 1 saatte yiyen, öğlen yemeklerinden sonra bir de kantinden İnegöl yiyen, saatini 15-20 dakika ileri alan (Randevulara gecikmesin diye) Her gece 00:20'de çağrı bırakan ve tam bir Kocaelispor manyağı olan Umutcan Özok. İçtenliğini hiçbir zaman kaybetme.
Özlem ŞİŞMAN


Seni hayatta unutamam. Bu sene beraber oturduğumuz, o grubun yaptığı şeyler, benim için güzel birer hatıra. Beni güldürmekten öldürmezsen iyidir valla. Kızdığında bile bir kalp spazmı geçiriyorum gülmekten. Hayatta istediğin başarıları yakalarsın umarım. (Hee, ayrıca Kocaelispor'a 2. ligde başarılar)
Cenk KAHYAOĞLU


Seninle 3 senedir tanışıyoruz. Ama bu üç senenin az bir zaman olması yaşadıklarımızı sınırlandıramadı. Bir düşündüm de, seninle hiçbir anımız boş geçmedi. Lise 1'de bu kadar yakın arkadaş olacağımız hiç aklıma gelmezdi. İyi ki bizim okula gelmişsin. Sana veda edemem çünkü yollarımızın ayrılmayacağını biliyorum.
Elçin ÇAKAL


Dünyada gördüğüm en deli, en farklı, en içten insana...Sadece kafana eseni yapıyorsun ve bunu yaparken asla karşındakini kırmıyorsun. İşte en çok bu huyunu seviyorum! Sanırım hayatım boyunca seninle yaptığımız KS-GS atışmalarını özleyeceğim. O kadar içtensin ve o kadar temiz bir kalbin var ki sana kimse kızamıyor. Seni seviyorum arkadaş!
Aysun DOLANBAY


Umutcan;
Dünyada yoktur böyle bir adam... Adamın işi gücü düştü düşecek olan Kocaelispor. Size bir şey diyeyim. Kocaeli gazetesinde yazdığı köşe yazılarının hepsi palavra. Yok Kocaelispor Maradona'yı alıyormuş fiyatta anlaşamamışlar, yok federasyon 3 puanı geri verecekmiş hani nerede? Her gün yediğimiz kokoreçleri ve kredi kartı var diye hava atar, (bir gün Hoşgör'e gittik, kart var ya, ısmarlayacak güya herkese, hesabı ödeyeceğiz kartta bir sorun çıktı, rezil olduk) Bu güzel günleri unutmak mümkün değil. Gerçekten çok iyi bir dostsun.
İlke DÜZYOL


11 TM'nin başını hep sen çektin. O güzel ve içten esprilerin ve şakaların da olmasa nasıl çekilirdi bu hayat, söylesene? Bana hep çok sıcak yaklaştın. Bu 2 sene seni bana çok iyi tanıttı. Harika bir arkadaş olduğunu anladım. Hele Ankara gezisinde daha bir iyi tanıdım. O alışveriş sepetleriyle yaptığımız yarışlar çok güzeldi. Mutluluklar hep senin yanında olsun Bunu gerçekten hak ediyorsun
Gözde ULUDAĞı


İşte yeryüzünün en büyük Kocaelisporlusu; Yağmurda, çamurda Körfez maçlarına hep beraber gittik, hep beraber sevindik, beraber üzüldük! Körfezi şampiyon görmek dileğiyle.
Hep böyle mutlu ol!
Çağrı HASDOGAN


Elinde denizden topladığı midyelerle şirin demenin az kaldığı bir yüze sahip ve onu sevmeyecek birinin olması imkansız diye düşündüğüm o çocuk karşımda durup "satıyorum bu midyeleri" demişti. 12 sene önce hayatıma giren ve o günden beri hayatımda olan midye satıcısı, seni nasıl unutabilirim söylesene? O kadar güzel anılarımız var ki buraya sığdıramam. Seni çok ama çok seviyorum. Ve inan bende çok büyük yeri olan insanların başındasın.
Ece CANDAN


Sen sınıfımızın bir tanesisin be Umutcan! Sen olmasan yazılıları kim erteletirdi. En önemlisi kime sus derdim. 6 senedir dostumsun ve tanıdığım en deli dolu insanlardan birisin. Seni çok seviyorum.
Duygu ŞENBEL


En kral adam sensin. Tabi en yumurta da sensin ve ligin averaj takımının usta yazarı. Sen ayrıca yerinde duramazsın, hele yazılılarda kafamı allak bullak edersin. Ayrıca sen dünyanın en komik adamısın. Sempatikliğini de unutmamak lazım. Bizim takımın yırtıcı santrforusun. Kendine iyi bak. Bizim senin gibi başka bir golcümüz yok ona göre ..
Ahmet ÇINAR


Seninle 3 seneden beri tanışmamıza rağmen son 2 senede dost olabildik. Ama iyi ki olmuşuz. Çünkü senin gibi bir Umutcan hayatta bulamazdım herhalde. Çok şey paylaştık, sınav öncesi telefonlaşıp sınavları erteletmemiz, üniversite hayallerimiz, senin geğirmelerini ve telefonları suratıma lap diye kapatmalarını unutmayacağım. Umarım dostluğumuz daha çok 2 senelere kadar devam eder.
Gözde FİL


Aaa! Ne çok konuştun, yeter bee! 8 senedir seni dinliyorum. Sınıfı azdırmakta üstüne yok. O enerjiyi nereden buluyorsun hoş onu da anlamıyorum ama şu bir gerçek ki tertemiz bir kalbin var. Sayende çiçek paralarından göçtük. (Sen git hocaları kızdır, sonra paralarınıı biz verelim, oh valla!) Şaka bir yana her yönüyle dört dörtlük bir dostsun. Seni seviyorum.
Işıl TEZCAN


Kankaaa...Benim biricik kankam. Seninle ne günler geçirdik. Hey gidi günler hey! 12 senedir beraberiz ve hiç ayrılmadık. Yeri geldi tartıştık, yeri geldi ağladık, yeri geldi gülmekten koptuk. Ama senin durup dururken bana vurmalarını ve öylesine bağırmalarını hiç unutmayacağım. Ömür boyu beraber olacağımızdan eminim.
Kayra KÜPÇÜ


Tatlı dilinle, esprili tavırlarınla herkesin dikkatini çekersin sen. Biraz da az konuşmayı bilsen! Ama cana yakınlığından hiçbir taviz vermezsin. Herkesle iyi geçinirsin. Seni ileride başarılı bir avukat olarak görmek dileğiyle. ..
Begüm BİÇER


Kocaelispor fanatiği arkadaşım benim. Seninle az kavga etmemişizdir bu yüzden. Bu yazıyı okuduğunda kesin bana takımını savunacaksın ama beni fikrimden vazgeçiremezsin. Bu arada sakın unutma ileride Avukatım sen olacaksın. Beni her zaman iyi savun. Yoksa kötü olur. Seni seviyorum.
Binnaz KIRANKAYA


12 senedir tanışıyoruz, artık yeter yani. Senin kadar tikli ve batıl inançlı adam görmedim ben. Lise 1'de ne komiktik. Devamlı kavga ederdik ama yine de beraber otururduk. Sonra birlikte hazırladığımız röportaj da klastı yani baya. Gazetelere falan çıkmıştık, Güvenç Kurtar'la röportaj yaptık diye. Biz ayrılamayız Seni çok seviyorum.
Selen TUĞCU


Belki lise 1'de başladı dostluğumuz ama aynı sırayı paylaşmamız birbirimizi tanımamıza yetti. Çok iyi bir insansın. İnsanın senin gibi bir dostu olması çok güzel. Hep böyle mutlu olman dileğiyle.
Göksun BATU


Kocaelispor'un bir numaralı taraftarına;
Üç sene boyunca beni hep esprilerinle güldürdün. Seni tanımak gerçekten çok güzeldi. Yazılı öncesi bana tembihlerini ve kimseye zararı olmayan o komik patavatsızlıklarını asla unutmayacağım. Hep mutlu kalman ve bir gün şampiyon olmanız dileğiyle.
Lerzan İNCE


Doğrusunu söylemek gerekirse okula ilk geldiğin gün sana uyuz olmuştum. Nerden çıktı bu herif demiştim. Ama seni zamanla tanıdıkça ne kadar cana yakın bir kişiliğe sahip olduğunu anladım. Yarın öbür gün görüşemezsek sınıf içindeki parlamalarını ve o güzel esprilerini hiç unutmayacağım.
Alican ALKAN


Seninle 7 sene önce Atafen'de tanıştım. Orda bir takıldın peşime şimdi 24 Kasım'dan mezun olacağız seninle. Hakkında değişmeyecek olan görüşüm; Hasta bir Kocaelispor'lu olman. Seni çok seviyorum.
Raşit TOPÇU


Fanatiğime;
Fanatik dedim, çünkü harbi tam bir Körfez delisisin. Bu konuda seni takdir ediyorum. İki senedir tanışık olmamıza rağmen "Kocaelispor" bizi kırk yıllık arkadaşmışçasına bağladı. Bunlar bir yana hakikaten dost, sıcakkanlı ve cana yakınsın. Seninle keşke daha önce tanışmış olsaydık. İleriki yaşamında bu Körfezli dostunu unutmaman dileğiyle.
GÜROL


Seninle kısa süredir tanışmamıza rağmen cana yakın oluşundan dolayı benim çok sevdiğim arkadaşlarımdan birisin.
Aybüke SADAK