449 - KAYRA KÜPÇÜ 
kayra.K@superonline.com  

(532) 607 08 44 

Bu okula geldiğinden beri hayatımda en üst sıradaki insanlardan biri olmayı başardın. Sana az cadılık yapmadım. Sende de ne sabır varmış yani! Ne yaparsam yapayım bana katlandığın için, yaşattığın tebessümler için, merdiven sohbetlerimiz için, seni tanımamı inatla istediğin ve bunu başardığın için, yanımda bulunduğum her dakika içime huzur doldurduğun için, kısacası yaşattığın keyifli dakikalar için sana teşekkür borçluyum. İnan sensiz okul bana çok boş gelecek. Hayat bir tiyatro oyunu olduğuna göre herhangi bir sahnede tekrar karşılaşmak umuduyla. Benim için hep farklısın ve özelsin. Beni hep hatırla hatta unutma ki hatırlamana gerek kalmasın. (Seni düşünüyorum yorulma diye yani)
Bahar VAROL


Dostum Kayra'ya;
İlkokula başladığımız gün göz göze geldik seninle ve kafalarımızın çok iyi uyuştuğunu anladık. Zaten aradan yıllar geçti dostluğumuz herkese örnek oluyor. Arada sırada anlaşmazlık çıkardık ama çabucak yumuşardık gene. Seninle acı-tatlı yüzlerce anımız var. Yazmaya kalksam sayfalar sürer herhalde. Bunları yazarken yıllar sonra yine beraber olacağımızı biliyorum. Belki size yemeğe geldiğimizde oğlunla beraber bakarız bu yıllığa kim bilir? Hep böyle mutlu ol.
Umutcan ÖZOK


Kardişşş;
Herhalde sen sahip çıkılabilecek en vurdumduymaz ve en karga sesli kardişsin. Ama olsun benden hiç sevgini, dostluğunu, acı ama gerçek sözlerini esirgemedin. Seni çok seviyorum kardişim. Her zaman doğru yolu görmemi sağladın. Bir tanecik kardişim seninle 7 sene önce başladığımız serüvenimiz daha çok uzun seneler devam edecek. Çünkü seninle ayrılacağımıza asla inanmam. Ben kardişimi asla bırakmam. Ama biliyorum kardişimde beni hiç bırakmayacak. Seviyorum seni kardişşş...
Duygu ŞENBEL


Dostuma;
bu kelimeyi inanamayacağın kadar içtenlikle söylüyorum. Tam 7 senedir süregelen arkadaşlığımızın dostlukla sonlanması (sonlanmak mı ne diyorum ben) inan çok sevindirici. En gizli sırlarımı paylaşan, en mutlu anlarımda yanımda olan sen fantastik kitap canavarı hep kalbimin bir köşesinde kalacaksın. Senin en büyük hedefinin İzmir'de yaşamak olduğunu biliyorum. Bak bu sana... Şimdi İzmir'de sabahın sekizi / Karşıyaka'da Alsancak'ta Güzelyalı'da/ Bir ağ dolusu balık gibi gençliğimizi/ Daha yeni çıktık denizden/ Rüyalarımızı da/ Türküler övüyor sevgimizi....
Işıl TEZCAN


Canım Geyiğime;
Seninle hazırlıkta yola çıktık Atafen'den, 4 senemizi harcadık. Sonra tam kurtuldum dedim ama bu sefer de 24 Kasım'da çıktın karşıma. Sülük gibi yapıştın valla. İyi ki de yapışmışsın yoksa ben serviste kiminle geyik yapıp milleti bunaltacaktım? Serviste yapılan iğrenç geyikleri, (aralarında süperleri de yok değil) senin söylediğin şarkıları ve Hande'yle "Nikah Masası" düetlerinizi unutmayacağım adamım! Hayatında başarılar ve sonsuz mutluluklar dilerim.
Raşit TOPÇU


Yani 9 senedir kurtulamadım senden ilkokuldan beri seni görmekten bıktım ben ya. Ama o kadar sevinme yani kurtuluşun yok benden. Senin en çok hatırlayacağım olayın biz ne zaman müzik dinlesek "Radyo KYÖD'ü dinleyin" demen. İleride reklam işi felan olursa sana geleceğim hemen. Hem bir de geyiğe ihtiyacım olursa sendeyim ama en önemlisi bir dosta ihtiyaç duyarsam sendeyim. Seni seviyorum.
Selen TUĞCU


Kayra (Keri)'ye;
İşte benim yüzük kardeşim. Var ya keşke şansımız olsaydı da Orta Dünya'da yaşasaydık. Ben Aragor, sen Eomer. Ben Arwen'le, sen Eown'la evli olsaydın. Ya da Elf olsaydık, Galadriel'in yanında olsaydık. Ama böyle bir fırsatımız olmadığına göre bu dünya da yaşamamız lazım. Umarım her şey gönlünce olur. Kendini üzme sakın. Hiçbir şeyi sallama. Unutma "Ölümün olduğu yerde daha ciddi ne olabilir." Sevgiler...
Eren AKGÜL


Bugüne kadar bana vermiş olduğun dostluğun için sana çok teşekkür ederim. Aramıza mesafeler girse bile bu dostluğun gücü yüreğimde varlığını sürdürecek. İyi ki varsın. Umarım bundan sonra da ihtiyacım olan dostluğunu benden esirgemez.
Gülfem İĞCİ


Aysun'dan Keri'ye;
Nerden başlasam nasıl anlatsam. Senin için kötü bir şey söylemek çok zor. Hiç fire vermiyorsun. Tek bildiğim, çok çabuk ısındım sana. Sevecenliğin, geyiklerin, muhabbetin, Queen manyaklığın ve daha sayamadığım birçok özelliğin sebep oldu seninle bu kadar çabuk ve iyi anlaşmama sanırım. Şimdiye kadar çok ü r paylaştık. Bunları yüzlere binlere çıkarmak dileğiyle. Seni seviyorum arkadaş!
Aysun DOLANBAY


Kayra'yı Lise 1'de tanıyabilme fırsatı buldum. onu tanıyınca çok temiz kalpli, hafif geyik, iyi bir dost, kendi başına özerk bir cumhuriyet gibi istediğini istediği zaman yapabilen biri olduğunu gördüm. Kayra gerçekten iyi bir insan ve arkadaş. Sevgili Kayra, kendine iyi bak. Hep mutlu kalman dileğiyle...
Can GEÇKİN


Sınıfta kaloriferin yanında cim bom atkısıyla ağa gibi oturan, bildiği en iğrenç geyikleri bizden esirgemeyen, yan sınıfla aralarında büyük bağlar olan, arkadaş canlısı, tatlı ve dostluğunu hiçbir zaman bizden esirgemeyen bir insandır. Yazılılarda ise tam bir melek! Bilgilerini bizden hiç esirgemez ve hiç kopya da istemez. Her zaman böyle neşeli, mutlu, cana yakın ve esprili olman dileğiyle!
Oytun ODABAŞ


Keri;
Bu adı hiç unutmayacağım, çünkü bütün defterlerimin sayfalarında yazıyor bu ad. Seninle son 2 seneden beri tanışıyoruz ama bu sene içinde çok şey paylaştık, arkadaşlığımız çok çabuk ilerledi, sen beni, ben seni çok kısa sürede çözdük. Aynı dershanede oluşumuz da buna etki etti tabi. Dershaneden kaçışlarımız, daha doğrusu kaçma çabalarımız, sonra da rezil halde sınıfa geri dönüşlerimizi, yıllık hayallerimizi, (ne kadar gerçekleşmese de) yılbaşı düşüncelerimizi ve senin matematik derslerine olan gıcıklığını hiç unutmayacağım. Umarım uzun yıllar daha hayal kurmamız dileğiyle.
Gözde FİL


Keri Keri lady, senin adın neydi...Bunu unutmadığına eminim. Bak seninle tanışalı 4 sene oluyor. Hep geyik insandın hala da öylesin. Ama olsun ne kadar çok eğlendik bu zaman içinde. Sabahları durakta erken karşılaşıp arkadaş duraklarına gezi yaptık, serviste milleti istifra ettirene kadar Nikah Masası" söyledik. O kadar çok şey var ki sığmaz buraya. Bunu unutma! Kopsak bile kalbim hep seninle.
Hande ŞENOL


Kayra;
Can sıkıntısı gideren insanların başında geliyorsun. Kısaca çok kafa birisin. Dershane ve okulda zamanın nasıl geçtiğini senin yaptığın geyikler sayesinde hiç anlamıyorum. Bir harikasın ya. Seni tanımak büyük bir şans. Yalan değil ha, bu arkadaşlığın devamıyla her şey istediğin gibi olsun.
Cenk TİRYAKİOĞLU


Ya harika günler geçirdik ya! Tam kaynaştık ki ayrılıyoruz. Ama dostluğunu hiç unutamam. Belki 2 sene beraber geçirdik, yine de yetti. Ama 2 seneyle kalmasın. İnsanların çok arkadaşı olur ama birkaç tane dostu olur. İnan ki sende benim birkaç tane dostumdan birisin. Seni bu kadar sevmeme rağmen sana gelirken kaybolduğumuzda bana evini tarif edeceğine fırına ekmek almaya yollamanı hiç unutamam! Ya da o "Oflular Market"i. Bunları hatırlayınca hep gülüyorum. Daha ne anılarımız olacaktı kim bilir? Belki de bundan sonrakiler bunları unutturacak kadar güzel olur. İhtiyacın olduğunda hep yanında olduğumu bil!
Gözde ULUDAĞ

Kayra!
Bu adı duyduğumda herkes gibi direk aklıma gelen ilk şey "Geyik". Ama sadece bu kelimeyle nitelendirilebilecek, sınırlandırılabilecek bir insan olmadığını çok iyi biliyorum. Bir insana gerçekten dost olabilirsin, tıpkı bana olduğun gibi. Beraber eğlendiğimiz, bazen saatlerce güldüğümüz anları unutamam. Zaten senin de unutturacağını hiç sanmıyorum. Umarım şimdi olduğu gibi ileride de ihtiyacım olduğunda yanımda olursun. Seni seviyorum.
Yasemen GÜL


Kayra;
Abi şimdi doğruları söyleyelim, sen harbi harbi geyiksin, ama biz sana niye gülüyonuz valla anlayamıyorum, bilmiyorum. O müthiş geyikleriyle bizi güldürebilecek, hele senin gibi yerlere yatırabilecek başka dünyalı yok yeryüzünde. Sen de başka gezegenden misin, ejderhaların hayat dünyasından kopupta mı geldin tam bir muamma. Ama normal değilsin, yani özelsin. Genelde zevklisindir, acayip derecede savunmamızın bel kemiğisin ve gizli forvetimizsin. Kafa adamsın bir kere. Seni kaybettiğimde heyecanın, dalganın ve şamatanın olduğu her yerde bulabileceğimi biliyorum. Hadi görüşürüz abi o zaman. Kendine iyi bak. Hadi eyvallah.
Ahmet ÇINAR


Keri;
Olm ne desem az sana yaw. Ben kendimi geveze zannederdim sen benden dişli çıktın. Şu koca okulda FRP'den anlayan bir kişi bile yok derken sen Dungeon Master oldun. Chatlerin vazgeçilmez adamı, harbi Galatasaraylıydın. Seninle çevirdiğimiz uçsuz bucaksız hatta ve hatta dipsiz geyiklerimizi kolay kolay unutamam. Keşke daha önce ortaokul sıralarında tanışsaydık. Neyse her zaman böyle katman dileğiyle ..
Çağrı KIRTELER