41 - GÖKSUN BATU 
(535) 298 71 83  

Kanki; Hayatımda tanıdığım ve tanıyabileceğim en çocuk ruhlu insan sensin Bu ruhunu inan öyle çok seviyorum ki, keşke senin gibi olabilsem. Senle yeri geldi 3 yaşındaki çocuk oldum, bazen de kendimi çok yaşlı ve yorgun hissettim. Sayende televizyondaki tüm Türk filmlerini ve magazin haberlerini kaçırmadım. Seni okul yıllarında hep kaçmaktan korkan, törene geç kalacağız diye beni sabahları apar topar evden çıkaran küçük m...m olarak hatırlayacağım. En ufak şeyleri sorun yapan, bazı şeyleri de hiç takmayan senden başka hiç kimse yoktur herhalde. En umutsuz olduğum anlarda bile beni güldürebilen, en kızgın olduğum zamanlarda kızamadığım tek dostumsun. Bunu sakın unutma. Ayrıca unutmaman gereken bir şey daha! Üniversiteden sonraki hayallerimiz! Birlikte açacağımız yerler. Kendin gibi, hayatta hep iyi şeylerle karşılaşmanı umarım.
GÖZDE


Belki dostluğumuz başlayalı fazla olmadı ama yine de biz kısa zamanda o dostluk sevgisine ulaştık. İnsanın sevildiğini hissetmesi çok güzel. Ve sen bunu her hareketinle gösteriyorsun. Umarım ben de sana hissettirebiliyorumdur. Çünkü seni çok seviyorum! Deliliklerini, açık sözlülüğünü, triplerini, küsmelerini, durmadan öpmelerini, çocukluklarını, samimiliklerini. Her şeyini seviyorum! Dostluk denizinde YELKEN açmış gidiyoruz. Ucu bucağı olmayan bir deniz bu. Bize sadece tadını çıkarmak düşüyor. Ve çıkaracağımızı biliyorum. Önümüzde daha upuzun yıllar var ve bu yılları hep beraber eskiteceğiz. İleride kırışık suratlı bir nine olduğumda seni yanımda görmek istiyorum. Birlikte .. Sonsuza kadar!
AYSUN


Candan arkadaşlığın, sevimli yüzün, temiz kalbinle sen benim bir tanemsin Göksun. Dostluğun ve sevginle hep yanımda oldun. Seninle o kadar güzel günler geçirdik ki senin gibi bir dosttan ayrılmak üzüyor beni. Özelliklede yazılılarda oluşturduğumuz 8'li ittifakları hiç unutmayacağım. Bu ittifaklar sayesinde zaten matematikteki dizileri ve logaritmayı hiçbir zaman öğrenemedim. Bana "sen hiç dizileri öğrendin mi?" diye sorduklarında "yo hayır o Göksun'un konusu" diyorum. Şu geometri fobini de hobi haline getirdin ya helal sana! Yani seninle çok anım var. Hiç unutulmayacak izler bıraktın hayatımda ya yanımda sen olmayınca ben kimin tokalarını araklayacağım? Beni hiç unutma!
GÖZDE U.


Aynı yerde oturduğumuz ve aynı takımda olduğumuzda birlikte geçirdiğimiz anlar hep yollarda geçti sanırım. Senin patenle çıktığın benim ise sana bisikletle eşlik ettiğim sonu yerde biten günü, kışın karın altında koşuşturmalarımızı, kışın idmandan sonra saatlerce araba beklemelerimizi, maçlar öncesi ve sonrasında yaptıklarımızı. Hepsi güzel diye anımsanacak sanırım. Ortaokul ve lise yıllarının şirin ve yelkenci kızı, (pasör diyecektim ama istemiyorsun) hayatında başarılı olacağına inanıyorum
DUYGU E.


Toka kardeşim benim! Senin o güzel tokalarını nasıl unutabilirim, tabi sende benimkileri...Seninle kısa zamanda çok güzel bir arkadaşlık kurduk. Okulda, okuldan kaçtığımız zamanlar beraber çok güzel anılar paylaştık. Aramızda gerçekten sağlam bir dostluk bağı kurulduğuna ve kolay kolay yıkılamayacağına inanıyorum. Senin bu saf, temiz ve sevgi dolu sıcacık arkadaşlığın sayesinde bu yıkılmaz bağların oluşması hiç de zor olmadı. Hep böyle kal, hiç değişme canım. İnşallah hak ettiğin o güzel ve mutlu yaşamı elde edersin, çünkü emin ol ki her şeyin en iyisine layıksın! Bütün güzellikler seninle olsun!
İREM


Selam sportif kız. Her şeyi bir arada yönetebildin ya helal sana. Seni kızdırmak hep hoşuma gitmiştir. Ama farkında mısın çok güzel kızıyorsun. Hele o küsmelerin beni deli ediyor. Senin gibi bir insan aslında zor bulunur. Şimdiye kadar hiç bir zaman biri hakkında kötü düşündüğünü görmedim. Ama temiz kalpliliğin yüzüne de yansımış bunu bilesin. İnşallah çalışmalarının karşılığını alırsın. Emin ol ki bütün yüreğimle istiyorum.
AHSEN


Göksun ile dostluğumuz uzun yıllara dayanmaktadır. Paylaşmış olduğumuz anılar sayesinde dostluğumuz had safhasına ulaşmıştır. Derslerdeki sohbetlerimiz yüzünden, zayıf aldığımız olmuştur. İleride farklı ortamlarda bulunsak bile dostluğumuzdan ödün vermeyeceğimiz kesin. Hayatın boyunca bu güzel vasıflarını koruman dileğiyle.
CAN


Eşitime;
Hani bazı insanlar vardır birlikte olmak, bir şeyler paylaşmak huzur verir. İşte sen benim için onlardan birisin. Birlikte geçirdiğimiz günler, yaptıklarımız geliyor aklıma; nasıl da çılgınlar gibi voleybol oynardık, bu uğurda yapmadığımız şey kalmamıştır. Okula girmek için camlara tırmanışlarımız, Mesut abiden yediğimiz fırçalar, gittiğimiz piknikler, yaktığımız mangallar doğum günleri. Hepsi çok ama çok güzeldi. Tüm bu güzel şeyleri birlikte yaşamış olmak çok güzel ama noktayı koymak çok zor. Seni çok seviyorum. Sakın ha voleybol oynarken beni hatırlamayı unutma!
BEGÜM H.


Bunca yılın arkadaşlarıyız ama ne hikmetse samimiyeti son yılda bulduk seninle. Belki de aynı dershaneye gitmemizden dolayı. Ama yine de çok sevinçliyim, sonunda olsa da birbirimizi bulduğumuz için. Voleybol takımında birlikteydik. Senin servislerin (smaç servise benzeyenler), smaçların (salak olmandan dolayı), manşetlerin (buna bir şey bulamadım) ve maçtan çıkardığın için sızlanmaların geliyor aklıma. Çok şirindin ama yaa! Seninle geçmiş 7 yıldan sonra ayrılık vakti geldi maalesef. Kendine iyi bak voleybolu bırakma ve Tardu'ya selam söylemeyi de unutma.
PELİN


İki senelik arkadaşlığımız bu sene sona eriyor. Bu iki sene zarfında daima hatırlayacağım tek şey varsa bu da geometri derslerinde girdiğimiz tatlı rekabet. Ne kadar yenilsem de asla yılmadım. Ama bu sene seni geçmeyi planlıyorum. Unutma ki bu yenilginin karşılığını matematik derslerinde verdim. Şaka bir yana derslerinde göstermiş olduğun başarıyı hayatına yansıtırsın inşallah. Hayatta sana sağlık ve mutluluklar diliyorum.
ÖZEM


Göksun;
öpüyorum seni Muccxx! Bizim minik ama şampiyon yelkencimiz. İnan Körfez'in tertemiz (!) sularında ne zaman bir yelken görsem sen geleceksin aklıma. Hocalara sorduğun sorularla, o tatlı gülüşün ve saf, tertemiz sevginle en sevimli arkadaşım olarak kalacaksın. Kendine iyi bak minik yelkenci.
OYTUN


11 TM sınıfına girdiğinizde voleybol ustası, milli yelkenci olmasının yanında sevimliliği çılgınlıklarıyla sınava 1 saat kala harıl harıl ders çalışan bir kız görürseniz bilin ki bu Göksun. Tüm yaşamın boyunca mutluluk ve başarı daima yanında olsun!
DİLEK


Sevgili Göksun'a;
Bu okuldaki ilk tanıdığım insanların başında geliyorsun. Lise 1'de beraber oturmamız birbirimizi tanımamıza yetti. Derslerdeki hocalara sorduğun ve kimsenin anlamadığı o sorularını unutmayacağım. Uzun yıllar dost kalmak dileğiyle ..
UMUTCAN


Sen bizim en kepçe, en büyük yelkencimizsin. Ekstradan yelkenlerinle haksız rekabete yol açsan da, gururumuzsun. Deniz, yelken diye diye gına getirmiştin yanımda otururken. Seni kızdırır, kızdırdım, bir şey demez, sonra bi patlardın ki bir yelkenli için fırtına, kasırga gibi bir şeydi. Ama çok komikti valla. Beni affet sırf bu yüzden çok kızdırdım seni, ama çok güzeldi yani. Zaten iyiden iyiye kızmaya başladın bunlara, sonra aramızda soğukluk oldu. Bazen saf, güzel köylü kızı durumuna düşsen ve dalga konusu olsan da, kalbinin hep böyle temiz kalması ve mutlu olman dileğiyle ..
AHMET


Lise 1'deki voleybol oyunlarından tanırdım seni. Hep maçınızı berbat oyunumla bozardım, zevki kalmazdı. Yeniden gelince okula o cana yakınlığınla hemen kaynaştık. Ama okul bitince benim saçlarımı kim örecek? Sonra öğrendim ki gerçek bir yelkenciymişsin, eh ben çırak bile olamadan bırakınca çok etkilendim tabii. Bütün güzellikler seninle olsun.
ECE Ç.


Sana ve senin gibi bir kaç eski sınıf arkadaşlarıma yazacak bir şey bulamıyorum. Çünkü sizlerle o kadar çok şey yaşadım ki, bu kayıtlara sığmaz. Ama eminim onlar hafızamda iyi birer anı olarak kalacaklardır. Senin bu gayretin ve hırsınla sınavda ve hayatta başarılı olacağını biliyorum. Başarılar...
ALİCAN


Yelken yarışmalarının vazgeçilmezi; Voleybol toplarının eşsiz koruyucusu. Seni ne kadar sessiz, sakin biri sansam da, öyle olmadığını kısa süre sonca anladım. Seni sevimli, şirin ve bitmek tükenmek bilmeyen matematik sorularınla ve temiz yüreğinle hatırlayacağım. Seni seviyorum. Muckss..
DUYGU


Yelkencilerin şahı, büyük ve ulu uydu antenimiz Göksun. Kızım sende bi elektrik var ya. Seni tanıyıp da sevmemek elde değil. O tuhaf ve yersiz mimiklerin ve ani agresifliklerinle yine de kızmayı hiç başaramıyorsun. Bir gün yolların yine kesişmesi dileğiyle.
ÇAĞRI


İzmit'in en hızlı yelkencisine; Seni tanımak ve üç senemizi aynı sınıfta geçirmek çok güzeldi. Seni hocalara sorduğun gereksiz soruların, yüreğindeki güzel duygularını, yüzüne vuran saflığını unutmamız mümkün değil. Hayatta hep başarılı ve mutlu olman dileklerimizle.
LERZAN - ESEN


Çok küçükken daha hayatı tam olarak anlamayan, teneffüslerde koşuşturmak ve okumayı sökmekten oluşuyordu yalnız. Aradan tam 12 sene geçti ve biz ilk günkü gibi birlikteyken, işte bununda sonu geldi. Teneffüslerde koşmak yerine artık voleybol oynamayı seçen şirin arkadaşım benim. Gözlerindeki ışıltıyı ve yüreğindeki sevgiyi kaybetmeyeceğinden eminim!
ÇAĞLA K.


İnanmıyorum, bu kız Fergan Mirkelam'ın yeğeni aynı zamanda yelken şampiyonu. Böyle biriyle arkadaşlık herkese nasip olmaz doğrusu. (Her ne kadar çok sıcak olamadıysak da, olsun) Sana hayatında başarılarının devamını dilerim.
SERDAR


İyi kalpli, güler yüzlü ve çok iyi bir arkadaştır Her zaman sıcak kanlı ve cana yakın oldun. İnsanları ayım yapmadan sevdin, dürüst kişiliğinle insanlara örnek oldun. Yüzündeki o güzel tebessüm, insan kötü olduğu zamanlarda bir ilaç gibi gelir. Senin bu özelliklerini sonsuza dek devam ettirmeni ve geleceğinin de senin gibi iyi olmasını dilerim.
CUMHUR


Ortaokulda saflıklarınla, anlatılanları anlamamalarınla bizi canımızdan bezdirmiştin. Neyse ki onlar geçmişte kaldı, ama huylu huyundan vazgeçmez. Şimdi de resim derslerinde, o günkü yazılıyla ilgili, konuyla ilgili onlarca soru sorup beni canımdan bezdiriyorsun. Olsun biz sana alıştık, seni böyle seviyoruz. Her turniken de ve her hızlı yürüdüğünde beni hatırla!
BEGÜM B.