87 - EBRU ARSLAN 
EbruArslan@hotmail.com  

Ruhlarımız o kadar sıkı bir beraberlikle yürüdü, birbirini o kadar coşkun bir sevgiyle seyretti ki ve en gizli taraflarına kadar birbirlerine öyle açıldılar ki ben senin ruhunu benim ki kadar tanımakla kalmadım kendimden çok ona güvenir hale geldim.
NİHAN


Çikolatam Ebru;
Sen ol yeter ki, ben Bodrum'u bile fethedebilirim. 7 sene boyunca her an arkamda olduğunu bilmek güzeldi. Senin olduğun yerde sevinç ve neşe var. İşte bu yüzden aranan bir kişiliksin. Bilinçli yaşanan her anda sonsuzluktan bir iz vardır, birbirimizde çok iyi izler bıraktık ve sonsuza kadar dostuz zaten. Her şeyimle bana katlandığın için sağol.
ÇAGLA K.


Güne "Ayy ben dün kimi gördüm" veya "hii ne oldu biliyor musunuz?" gibi soru cümlelerinle başlamak kadar güzel bir şey olamaz. Seni her ne kadar geç tanımış olmanın burukluğunu yaşıyor olsam da önümüzde uzayıp giden güzel günlerin varlığı ve hiç ayrılmayacağımıza dair duyduğum sarsılmaz inanç benim en büyük tesellim. İnşallah bizi bekleyen günler en az senin kadar güzeldir.
SEPO


Mesafelere aldırmadan bizi alın, sıcacık dostluğunu hiç esirgemedin ama ağladıkça omzuna yatmak, sıkı sıkı sarılmak istiyoruz sana. Tekrar çikolataları, servisi, en önemlisi dostluğunu paylaşmak üzere.
Sibel ANK - Emine AMASYA


O incecik gülüşünle, en sıkıntılı günümde dahi neşe kaynağım oldun. Yaşamın zorluklarını her günün stresini gülücüklere karşılamak fakat bir o kadar da duyarlı olmak. Seni hatırladığımda aklıma hep bu gelecek, ya da başın ne zaman sıkışsa hep seni ve senin bu güzelliğini hatırlayacağım.
MURAT


Sıcak kanlı sevecen, neşeli bir kız... İşte bu benim dostum Ebru. Sana o kadar bağlandım ki benden asla kurtulamazsın. Belki sürekli birlikte olmayabiliriz ama her zaman kalbimde olacağına dair garanti verebilirim
EMO (OBEZ)


Bazı dostluklarda okul sıralarında başlar esmer güzeli! Öyle kaynaşır ki insanlar aynı şeye gülüp aynı şeye ağlarlar. Dost kazanmak zor iştir gerçekten, önemli olan zoru başarmak değil midir? Sevincime kahkahalarınla eşlik ettin, derdime derman mı istedim! Hep yanımda oldun. Kısacası benim dostluğumu kazandın. Okul sıralarında başlayan dostluğumuzu yıllar sonra avuçlarımıza alarak buluşmak ve dediğin gibi sonsuzluklarda kucaklaşmak dileğiyle...
CAN


Her zaman ışıl ışıl olan zeytin gözlerine bakınca yüreğinden gelen sımsıcak neşeyi bizlere de bulaştırmayı başardın. Seninle az zamanda çok yol kat ettik. Sana tavsiyem içindeki afacanı ömür boyu sev ki seni terk etmesin.
HİLAL ŞULE


Ebru'yu neredeyse kundaktan beri tanırım. Herhalde kendisini aile büyüklerimden fazla görmüşümdür. Türkiye'deki çikolata renkli terk Türk'tür. Umarım hedeflerine koşarken ki hızın gibi hızlı ve başarılı bir şekilde ulaşırsın.
İLKE D.


Söylediğimiz şarkılar, edodaki anılarımız(!), soyunma odalarında yaptığımız muhabbetler bizi birbirimize çok yaklaştırdı. Seninle lise de çok şeye o olduk umarım bu ortaklık gelecekte de eder
DİLŞAN


Lise 1'deyken kalorifer başı muhabbetlerimiz vardı. Ama son seneler ayrı... Yüzündeki tebessümün insanlara verdiği pozitif enerjinin hiçbir zaman kaybolmaması dileğiyle...
DUYGU


İyi niyetli cana yakınlığın güzel sohbetin sayesinde herkesle iyi ilişkiler kurdun. Ben de gerçek bir dost kazandım. Tatlı dilin sayesinde ikna edici kişi olduğuna inanmıyorum.
AYKUT


Sendeki bu yaşama sevinci, açık sözlülük ve sabır herkeste olsa bu dünya tam yaşanacak bir yer olurdu. Seninde var olduğun yarınlara.
PINAR


Sen her insanın arkadaş olabilmek için her şeylerini feda edebileceği harika birisin. En iyiler senin için ulaşılması en kolay olanlar olsun.
NURSE


Bence gerçekleri saklamak her zaman kötüdür. Sen hoş biriydin benim gözümde. Asla ulaşamayacağım bayanlar arasındaydın. Müzik yelpazesi sunucusunun kullandığı kendine has tabirle renkli dostum benim.
RAHİM


Sen satırlara sığmayacak kadar renkli bir kişiliğe sahipsin. Cana yakınlığın ve arkadaşlarına verdiğin önem sayesinde seni hiç unutmayacağım. Eğer unutmak istersem psikolojik tedavi görmen gerekecek
COŞKUN


Sen okulumuzun en şeker kızısın. Esmer olman ve sempatik tavırlarınla lolitalığa adadın. Seni her gördüğümde canım çikolata çektiğinden diyet yapamıyorum. Ama kızmak mümkün mü?
STİ


Düşünüyorum da geçen seneleri daha iyi geçirebilir. Birbirimize baktığımız zaman neler hissettiğimizi anlayabilecek kadar .. Senin hiç derdin yok mu kızım seni hep gülerken görüyorum da... ki eğer varsa da söylemiyorsan darılırım!
ALPAY


Sen benim en değerli ve en güzel arkadaşımsın. Seninle Lise 1'de beraber oturduk. O günleri hiç unutamıyorum. Neden mi? Yanımda dünyalar güzeli birisi vardı. Nerede portakal, havuç görürsen beni hatırla.
CEM


Nedenini bilmiyorum ama seni her gördüğümde içimden bir ses "hadi al o tokayı" diyordu. Senin o gülen yüzün bu okuldaki ender güzelliklerden biriydi. Hayatın da tokaların kadar güzel olsun.
ERMAN


İnsan sahip olmadığı şeye ilgi duyar ya ben de seni içinden gelen rahatlığa özenmişimdir hep. O yüzden hiç değişme hep kendin gibi kal. Unutma ki en güzeller sona saklıdır.
NESRİN


Hani bazen geride bıraktığın senelere isyan edercesine haykırırsın ya sonu gelmesin diye. Ama elinden hiçbir şey gelmez. Göz açıp kapayıncaya kadar geçer gider seneler. Şöyle bir film şeridi gibi geçer gözlerinin önünden, atılan kahkahalar, yapılan doğum günleri, çarşıda atılan turlar, yapılan piknikler, bahçenizde yediğimiz kirazlar, erikler... 7 sene...
ŞÜKÜ


Her yalnızlığın bir sonu vardır. Seninle biten bir yalnızlıktı seneler önce bendeki. Capcanlı bir ikili, çılgın, lafını sakınmayan, hayatından memnun bir başlangıçla sona erdi yalnızlıklarımız. Paylaştığımız onca şeyin güzelliği, senin güzel yüreğinle birleşerek bu hale geldi. Dedim ya çılgınlıklar ve güzellikler kapladı hayatımızı ve biz büyüdük. Kendimiz büyüyerek dostluğumuzu da büyüttük. Tüm bu güzellik devam ettirmek üzere. Sevgiyle kal.
MELİS


Seninle güne başlamak gerçekten çok güzel Güler yüzünle bana her zaman moral kaynağı oluyorsun. Sabahları durakta hep hayallerimizi paylaşıyoruz, yaşadıklarımızı anlatıyoruz birbirimiz. Dostluğunu tanımak ve paylaşmak benim için gerçekten tek kelimeyle mutluluğu ve güveni temsil ediyor. Gözlerindeki yakınlığı benden esirgemediğin için ayrıca teşekkürler...
ESEN


Sen önce okulumuzun sonra İzmit'in sonra Türkiye'nin arkasından kainatın en güzelisin. Senin gibi bir arkadaşa sahip olduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum. Arkadaşlığını ve o şirin gülüşlerini benden esirgemediğin için teşekkürler.
CUMHUR


Hey güzel kız... Bana bak sulanan olursa haberim olacak unutma:) Şunun sırasında Evrenin 2 senelik nişanlısısın (!):) seni 2 sene önce tanımama rağmen arkadaşlığımızın güzelliklerle geçtiğine inanıyorum. En güzel hayallerin inşallah gerçekleşir ve seni mutlu eder. Bir dost istersen unutma ben her zaman buradayım.
BATUR


Seni yaptığın zeytinli çörekleri asla unutamam. Birbirimizden kopmayalım ki her zaman çöreklerinden yiyebileyim.J Kötü bir nişanlı ama iyi bir arkadaşsın. Tahminim evde kalırsın:)))
EVREN


Çok pişmanım çok... "Neden?" diyeceksin. Şu okul da geleli iki sene olmasına rağmen seninle samimiyetimiz, muhabbetimiz maalesef bu seneye denk geldi. İşte bu yüzden pişmanım. Böylesine güzel böylesine şeker bir kızla daha önceden nasıl tanışamadım. Aklıma şaşayım. Umarım ileri ki yaşamında hayat seni yıldırmaz.
GÜROL


Bazı zamanlar uzaklaştıksa da dostluğumuzdan ödün vermedik. Hiçbir zamanda vermememiz; ne olursa olsun birbirimizi gelecekte bugüne kadar paylaştıklarımızın daha çoğunu paylaşmak umuduyla...
İREM - AHSEN


Ey sınıfımızın kalplerimizin, dostluğumuzun esmer güzeli! Ebru her zaman biz erkeklere yakın ve kızlar hakkında tüyo veren biridir. Kendisi harika bir dosttur. Onunla da tanışın, yaşayın.
ERMAN K.


Okula geldiğim anda sendeki ışığı, parıltıyı gördüm... Sen diye demiyorum... Bu geyikleri sana kaç kere yaptım bilmem. Umarım her güzel şeyin bir sonu vardır lafı senin için geçerli olmaz.
EMRAH


Seni görünce hep "içi içine sığmayan insan" sözü geliyor aklıma. Temiz kalbin en ufak bir kötülük bile düşünmüyor. Keşke herkes senin gibi olabilse. Sağol öğrettiğin her şey için beraber geçirdiğimiz her an için.
N. IREM


Sınıfımızın çekiciliğiyle gözleri kamaştıran, kahkahalarıyla etrafına renk saçan kişisi. Seninle güzel ve seviyeli bir arkadaşlığımızın olduğuna inanıyorum. Bir gün bir yerlerde karşılamak dileğiyle.
İLKE A.


Bu okulda okuduğum 4 sene boyunca aynı sınıfı paylaştığım tek kızsın. Derdi, tasayı, sevinci mutluluğu hep birlikte yaşadık. Şu kısacık lise yıllarıma dostluğunla renk kattın.
ENGİN


Sınıfımızın minik prensesine; Senin yüzüne her bakışımda gözlerindeki o parıltıyı, sevimliliği görüyorum. Kıpır kıpır oluşunla bizi kendine daha da bağladın. Umarım her zaman mutlu olursun.
MINE


Senin hakkında bir şeyler yazmak çok zor! Senin o triplerini hiç unutmayacağım."Tamam mı?" hayatın benim kadar mutlu olsun! Biraz kendimi beğenmişim herhalde.
ÇAGRI


Okulun sarp ve dikenli merdivenlerinde az karşılaşmadık seninle. Acı, tatlı günlerimiz oldu. Herhalde en acıları GS - FB maçlarıdır. İnşallah bizi unutturacak arkadaşlar edinmezsin.
ONUR - ERDEM


Senin hakkın nasıl ödenir be anacağım. 7 senedir kahrımı çekiyorsun. Hayatın bir kuralı olmuş yavru kuşun yuvadan uçması. Şimdi de o uçuş anı geldi çattı:) Ellerinden öperim anacağım. Evladın;
AYSUN