222 - ENGİN VURAL 

Seninle koskoca 6.seneyi çok güzel geçirdik. Ama her şeyin bir sonu vardır. Senin ara sıra
da olsa yaptığın esprilerle sınıfı patlatmanı bir ressam ustalığıyla yaptığın o güzel resimlerini asla unutamam. Umarım sen de beni unutmazsın. Hayatın boyunca en iyi şekilde yaşaman ve en az şimdiki kadar mutlu alman dileğiyle...
İbrahim BEYAZ


Seninle acı tatlı günler geçirdik. Sınıflar ayrılsa da biz yine aynı sınıfta kaldık. Sevecenliğinle hep bizi neşelendirdin, güldürdün. Bununla birlikte ciddi ve saygın bir kişiliğin de var. Esprilerin ve büyük bir ustalıkla yaptığın resimlerinle hiçbir zaman unutulmayacaksın. İleride yapmak istediklerini gerçekleştirmeni yapacağın işte en iyi olmanı ve mutlu ve sağlıklı bir hayat sürmeni tüm içtenliğimle diliyorum.
Yüksel BAYRAKTAR


Genelde sınıf içinde abartılı olaylar söz konusu olduğunda sen hep kendi halinde kimseye karışmayan bir kişilik olarak sınıfımızda bir yer ettin Her sabah ve öğlen paltomu hiç bıkıp usanmadan (bazen hayıflanmadığın olmuyor değil) bana geri verip asman kimi zaman düşünceli tavırlarınla hatırımda hep olacaksın. Tüm isteklerinin gerçekleşmesi dileğiyle...
MİNE


İki seneden beri birbirimize anlatacağımız çok şey olmasa da iyi bir arkadaşlık kurduk. Senin de dediğin gibi bu sene baya değiştim. Değişmem de gerekti. Yoksa ileride beni kötü şeyler bekleyecekti. Hedefine kitlenmiş ve o hedefin hakkını veren bir insanın dünyada başaramayacağı bir iş yoktur. İnşallah biz de üniversiteye böyle bakarız. Hayatında başarılar.
ALPER


Şu sınıftaki en temiz, iyilik sever, saygılı ve sessiz kişilerdensin. (Hoş son zamanlarda şakalar, sohbetler, sesiniz çok çıkıyor ama neyse!) Gerçektende iyi bir arkadaşım olduğunu söylemeliyim. Şu sınıfta insanın sonuna kadar güveneceği asla şüphe etmeyeceği ve dost olabileceği kişilerden birisin. Seni tanımayanlar çok şey kaybediyor inan hana. Hep böyle insanlarca sevilmen ve mutlu olman dileğiyle...
OYLUM


Burhan'ıma;
Sınıfın gizli kalmış bir espri makinesisin! Yeşil yeşil çakır gözlerin her zaman için içimi eritmiştir. Adındaki ihtişam beni hep etkilemiştir. Son dönemlerde aramızdaki ilişki düzeyi arttı ve seni sevmeye başladım. Seni hep esprilerinle hatırlayacağım, sevgili arkadaşım.
CAN


Sınıftaki varlığından her zaman haberdar olmasam da arada sırada bir sohbetlerimize katılmakla aramızda yer aldın. Seni beyefendi ve cömert tavırlarınla hatırlayacağım. Arkadaş ilişkilerinde başkalarını incitmeyen ve küçük görmeyen davranışlarınla sonuna kadar mutluluk, sağlık ve başarının yolunda ilerlemen dileğiyle.
MERAL


Sessiz sakin ve sinsi; Ona dokunmayan yılan bin yaşasın! Gerçekten de öyle .. İnsanlara hak ettikleri gibi davrandığı için herkes ondan çekinir. Çünkü kimse kendi iç yüzünü görmek istemez. Burhanettin ise herkese ayna tutar. Aşağılayanı aşağılar, seveni sever, gülene gülümser. Asla altta kalmaz. Bravo doğrusu.
MURAT


Burhanım, oğlum sen hep suskunsun ama sende neler var bir ben bilirim. Severim seni efendi adamsın hepte öyle kal ona göre. Yoksa sevmem seni. Hayatında (kalan) başarılar dilerim. Umarım bütün isteklerine ulaşırsın.
ERMAN


Biz seninle sınıf arkadaşıyız, hatta lise 1'de aynı sırayı paylaşmıştık. Seninle otururken seni daha iyi tanıma fırsatı buldum. San her zaman kızlara karşı kibar açık sözlü dürüst ve sabırlı kişiliğinle dost olmasını bilen birisin. Umarım hayatın boyu kendin gibi iyi insanlarla karşılaşırsın.
BIRSEN


Köşene çekilip suskun sakin etrafa bakıyorsun Kim bilir neler neler geçiriyorsun aklından. Sınıf gelmeme rağmen göstermiş olduğun yakınlıktan dolayı teşekkürler. Bazen gülücem diye sınıfı inletsen de biz seni böyle kabullendik Hayatta başarıya ulaşman dileğiyle...
İbrahim TAN


Alemin karizmatik delikanlısına;
Bu sınıfın haylazlıklarından hep nasibini aldın. Ama unutma ki insanlar sevdiği, değer verdiği insanlarla uğraşırmış. Sürekli gösterdiğin asabi tepkiler sayesinde tanıdık. O yeşil gözlerinin ardında gözlediğin ve dışa vurmaktan çekindiğin iyilik dolu bir kişiliğin var. Yılların seni değiştirmemesi ve hayattaki sürprizleri kaçırmaman dileğiyle... Kendine dikkat et!
EBRU - ÇAĞLA