103 - ERMAN KARAKOL 
erman-karakol@hotmail.com  

Seni yaklaşık olarak 3 aydır (10.10. 2000) tanımama rağmen senin içtenliğini insanlara yaklaşımını ve onlara verdiğin değeri en iyi anlayanlardan biri de BENimdir herhalde:)) Özellikle cana yakınlığın ve anlayışlığınla gerçekten de benim için çok özel bir yere sahipsin. Elbette sadece bu özelliklerinle değil, o sevimli çilli yüzünle de hatırlanacağını bil! Senin için hissettiklerimi buraya sığdırmam imkansız zaten. Ömür boyu birlikte olmak dileğiyle... SENİ SevİyORuM.
Yaşam PINARIM


Benim için eksikliğini her yerde duyacağım biri oldun. En sıkıntılı günlerde olduğu kadar en neşeli günlerimde de gözlerim hep seni arayacak . Mutlu bir gelecek için birlikte nice engelleri aşmak dileğiyle.
Murat ÖZÇARIKÇI


Ne zaman ve nasıl tanıştıkta bu kadar iyi dostluk kurduk doğrusu hatırlamıyorum. En baba arkadaşlarımın başında gelmende en büyük etken o yapmacıksız samimiyetindir. Eh bizde de var bi şeyler:)) sana.uzun uzun write up yazmayacağım. Çünkü seninle işim bitmedi, daha çook görüşeceğiz. Seninle dostluğumuza bırak bir write-up a bütün yıllık yetmez:)) Umarım eğlenceli kişiliğin zaman aşımına uğramaz hep mutlu kalırsın.
Murat ÖZÇELİK


Erman! 2 sene aynı sırada teptik bu okulu. Hadi arkadaş oluruz aynı sınıfta o kolay da aynı sırada 2 yıl zor iş be güzelim. Zaten bu zorlukta ikimizi birbirimize bağladı. İçimde dost olmak adına bir eksiklik kalmıştı. Daha doğrusu senle tanışmadan önce çok sevdiğim arkadaşlarımdan ayrılmıştım. Bu eksikliği kapattın. Hiç ummayacağımız anılarımız oldu, o kadar çok şeye güldük ki. Çok saçma gelecek bunlar şimdi daha doğrusu ayrılırken sana her zaman bildiğim ve doğruluğuna inandığım şeyleri aşılamaya alıştım, ama açık açık, ama çaktırmadan. Duygusal anlamda gerçekten çok temîz ve saf bir kalbin var. Buna hep şahit oldum. Normal de... (dııt)'ın tekisin:)) Tabii bu .... (dııt)'lıklar komik ve ... (dıt)'lık yapılması gereken durumlarda ortaya çıkıyor. Bazen yaptığın aşırı davranışlar sonra mutluluğu getiriyor. Burada yılların klâsiği Erman saadeti buldu! Ama sana bahsettiğim o çizgiyi yakalayıp onun üstünde yürümezsen işin yaş oğlum. Sana abi nasihati:)) Her ne kadar benden tonlarca ay büyük olsan da olsun. Hepimiz bir otuz diyelim. Büyüyüp ağaç olucaz. Her şeyi birbirine karıştıranlar hayatında uyumsuz olarak dallanacak ve o dallar kuruyup düşecek. Eğer hayatını uyumlu bir şekilde düzene koyarsan, o düzen sana mutluluğu daima getirecektir ve biz dallandığımızda dallarımızda çiçekler açacak. Her çiçeğin ucunda da bir başarı olacaktır! Abi kardeş olsaydık her halde bu dünya bizim için sadece gülmekten ibaret olurdu. Keşke olsaydık ama dünyadaki en önemli şeylerden biri de gerçekçi olup imkansızı başarmaktır. Sevgilerle...
CAN


Çillim, kankam, dostum. Evet bütün bu sıfatları hak ediyorsun. Tam 7 yıldır müthiş bir dostluk var aramızda bilmem seni hiç unutmayacağım demem yeterli mi? Ama adettendir söylenir. Zaten seninde burnunda bıraktığım kalınca bir iz yüzünden beni unutman imkansız ama yine de senin kalbinde her zaman için dostluğumla beraber yaşadığımız mutlu anılarla hatırlanmak isterim. Sağlıklı, uzun bir ömür seninle olsun, çillim benim.
H. Evren ERKAN


Yedi senelik bir dostluğumuz oldu. O çok özel olan A sınıfında tanıdım seni. O günden bu yana dostluğunun vermiş olduğu huzuru hissetmek insanı daha mutlu ediyor. Dost canlısı, şirin sevecen; içi yaşam PINAR'ı gibi saf ve diri olan arkadaşımın hayatındaki her şey gönlünce olması. dileğiyle.
Dilek PALA


Senin o ince görünüşünün altında dağlar kadar güçlü,.erişilmez bir kişilik yatıyor. Sen beni hep dinledin; sırlarıma ortak oldun, ihtiyaç duyduğumda hep yanımdaydın ve her zaman yanımda olman dileğiyle
Rahim BALABAN


7 senedir birçok şeyi paylaştık. Sen hep bildiğimiz tatlı Erman'dın ama şu son 2 senede sana bir şeyler oldu, birden çapkınlaştın ve kızların gönlünde taht kurdun:)) Benim için Türkiye'de bir Erdal Acar, bir sen varsın:)) Umarım her şey dilediğin gibi olur hayatta. Sevgiler
Eren AKGÜL


Yok böyle şirin, tatlı bir yüz ya!! Allah özenmiş de yaratmış. Yalnız yüzü değil içi de güzel maşallah oğlumuzun. Sanırım çok şanslıyım. Çünkü haftanın 7 günü seni görüyorum. Beni de o güzel muhabbetinden mahrum bırakmadığın için sagol. Seni tanımak seninle beraber olmak kısacası seni yaşamak hayatıma çok renk kattı. Umarım içindeki o eğlenceli çocuğu Ömrün boyunca kaybetmezsin.
Ebru ARSLAN


Yıllardır GS'nin başarılarını okula yansıttığımız arkadaşlarımdan birisin. Dersler de dahil olmak üzere yaptığımız üstün tezahüratlar sayesinde sınıfı Ali Sami Yen'e çevirdik. Birbirimize bir çok konuda destek çıktık. GS'ın başarılarıyla gülen yüzünün iş ve özel yaşamında da hep gülmesi dileğiyle.
Aykut ÇELEBİ


En güzel diye nitelendirdiğimiz fonografların çekimini sen yaptın. (ya sende bi kabiliyet var yada bizde). Sınıf voleybol maçlarımızın; asil ve karizmatik oyuncusu olarak (maçlarda beni kırmayıp oynadığın için sağol) gösterdiğin ciddi tavırların, cana yakınlığın, saçlarına gösterdiğin özenle (ki bir zamanlar kel de olmuştun) aklımda olacaksın. Birbirimizle paylaştığımız aklımıza takılan anılarımızın kahramanlarıyla ilgili önerilerinin bir gün gerçekleşmesi dileğiyle...
Duygu ERGENÇ


Onun çilli yüzünü ve tatlı bakışlarını görünce kanımızın ısınacağına emin olabilirsiniz. O masum surat altında neler yattığını ben ancak son 2 senede görebildim, aslında az haylaz değildir kendisi ama hiç çaktırmazı birlikte çok geyik yaptık; çok güldük ve sonunda her zaman her ortamda görmek isteyeceğim iyi bir kankim oldun. Bir elinde Elvis gitarın bir elinde de voleybol topun ve diğer sahip olmak istediğin bütün her şeyle, sana hayatında başarılar dilerim.
Çağla KIZILARSLAN


Bize erkeklerinde kızların arkasından üzülebileceğini hatta ağlayabileceğini öğreten bir numaralı danışmanıma; yaptığın yorumlar ve verdiğin öneriler doğrultusunda ilerlemem her zaman işime yaradı. Artık sık sık rahatsız eder başını ağrıtırım. Umarım yer aldığın parkurda arkanda sana ve sevgine layık bir partnerle (unutma her başarılı erkeğin arkasında bir kadın vardır!) başarılara koşarsın, tıpkı şimdi olduğu gibi.
Dilşan DİBEKÇİ


Çiller bir insana ancak bu denli yakışabilirdi! Yaptığın espriler, her sabah okula geldiğinde GALATASARAY marşıyla sınıfa girişini ve kapıdan çıkardığın ritmik ve biraz gürültülü seslerle, özellikle İngilizce derslerindeki telâffuzunla bence bu konuda en iyi olan kişilerdensin ve eskiden beni Betüş'le korkuttuğun anları hiçbir zaman unutmayacağım canım arkadaşım. Tüm ideallerinin geçekleşmesi dileğiyle.
Mine UZUNSOY


Gelecekte iyi bir organizatör olacağına inandığım Erman yemek ve benzeri organizasyonları (hatta fotoğraf çekilmek için simetrik bir sıra oluşturmak gibi şeyleri de) düzenlemekte tam bir ustadır. Fanatik GS'lı olup, sınıftaki diğer GS'lıları gaza getirir. Zekasına ve olgun kişiliğine güvenerek onu ileride iyi bir yerde göreceğime inanıyorum. Her şeyin gönlünce olması dileğiyle.
Serpil KURU


Samimiyetinden ve niyetinden hiç şüphe duymayacağım ve gitar kursunda paylaşılanlardan ötürü ayrı bir öne e sahip bir arkadaşsın benim için ve hep öyle kalacaksın. Hak ettiğin mutluluğa ve başarıya ulaşabilmen dileğiyle kendine ve Elvis gitarına çok iyi bak.
HİLAL ŞULE


İnsanlara güvenmek zordur; ancak senin gibi samimi birine güvenmemek mümkün değil. Her zaman canlı neşeli insanları Cimbom marşlarıyla birleştirmeyi başaran birisin. Seni çok iyi tanımasam da bütün iyilikleri hak eden biri olduğuna eminim. Umarım her şey gönlünce olur.
Nurseda DOĞRU


7 yıl boyunca dostluğumuz hiç bozulmadan devam etti. Umarım bundan sonra da devam eder. Seni hep sıcak dostluğun ve özelliklede yüzündeki çillerle hatırlayacağım. Çünkü bu çil denen şeyler bir insana ancak bu kadar yakışabilir. Hayatın boyunca umduğun gibi yaşaman dileğiyle.
İbrahim BEYAZ


Dile kolay 6 yıl boyunca arkadaş kalmak, bunun nedeni belki de senin kimseyi kıramayacak kadar iyi kalpli olman ve arkadaş canlısı kişiliğinin olmasıdır. İnşallah bu kişiliğinden taviz vermezsin. Seni sana çok yakışan çillerinle hatırlayacağım. Ömür boyu mutlu olman dileğiyle.
Burhan GÜLDİBİ


Seni sınıfı gaza getirerek ders öncesi yaptığın Cim bom ve çeşitli tezahüratlarınla, sevimli çillerin karizma saçlarınla samimi ve seviyeli arkadaşlığın güzel futbol oyunun ve hareketli kişiliğinle asla ve asla unutmayacağıma emin ol. Dilerim hayat sana bir kepazelik yapmaz, istek ve arzularına zahmetsizce kavuşur ve mutluluk seni hep kovalar!
Osi KARAKUZU


Minik çilli horozum; hatırlar mısın ilkokulda sana hep öyle söylerdim. Kim derdi ki ilkokulda tahtanın önünde koşuşan bücürler büyüyecek ve liseyi beraber bitirecek. Geçen zamanda da dostları hiç bitmeyecek. Seni çok seviyorum Erman kardeş ve seni asla unutmayacağım. Zaten unutmama da fırsat olmayacak çünkü büyük ihtimalle kader bizi gene birleştirecek:)) Tekrar görüşüne kadar her şey gönlünce olsun...
Duygu ŞENBEL


"Orda bir binnaz var uzakta" demek:)) böyle şeyleri nasıl uyduruyorsun bilmiyorum. Umarım her zaman mutlu ve başarılı olursun. Beni hiç unutma:)) Ayrıca Fizikte verdiğin kopyalar için sagol.
Binnaz KURUKAYA


Lise 2'de arkamda oturduğun sürece az geyik yapmadık seninle. Bazen birbirimizden uzaklaşsak ta samimiyetimizden hiçbir şey eksilmedi. Çantandaki yazılar, RHCP, geçtiğimiz Galatasaray maçı, birlikte yaptığımız halde 1 aldığımız fizik yazılıları unutulmayacak güzel hatıralar. Kısa zamana bu kadar şey sığdırdık. Önümüzdeki uzun zamana daha neler sığdırırız. Kopmamak dileğiyle, seni seviyorum
SELEN TUĞCU


Daha 24 Kasım AL açılmadan biz okulun keşfine çıkmıştık senle. Sen yaramaz, ben yaramaz dayanamayıp okulun altım üstüne getiriyorduk. Ve bunun ilk meyvelerini topladık, bomboş okulda koştururken bacağını yardın. Senle çok dalga geçmeme ve beni hırpalamana rağmen sen hep beni. sevdin:))
Onur KABA