645 - S. DOĞUKAN SARICI 
hipnator@hotmail.com  

Cana yakınlığın ve dostlarına verdiğin önemle 1 yıl önce gelmene rağmen kalplerimizi fethettin, bize gerçek birer dost oldun. Bu kadar zamanda, bunca şeyi paylaşmak mümkün değil, onları unutmak da. Hele her hafta yaptığımız firarlar! İki insan ancak bu kadar beceriksizce kaçabilir. Derslerde seni kızdırmak ve gönlünü almak kadar hoşuma giden bir şey yok. Sen dostların en alçak gönüllüsü, en samimi olanısın. Senin gibi birine, imkansız rastlayamam. Gelecekte de seninle arkadaşlığımız devam edecek. Umarım hayatta her istediğine kavuşursun. Bütün mutluluklar senin olsun.
Coşkun AKARSU


Fazla mazimiz olmamasına rağmen güvenimi kazanan ender insanlardansın. Senin gibi birinin yanımda olması çok hoşuma gidiyor. Saçma nedenlerle birbirimize darılsak da, bu fazla uzun sürmezdi. Birbirimizi çeken bir gücün varlığına inanmaya başladım. Telefondaki geyiklerimizi, esprilerini asla unutmayacağım. Hayat boyu mutlu ol, bunu yapabilecek ender insanlardansın.
Erman EKER


Seninle dostluğumuz 5 yıla dayanıyor. Bu zaman içinde dostluğumuzu pekiştirdik, birçok şey paylaştık. Gittiğimiz konserler, piknikler, firarlar, matematik öğretmeni... Bunlar arkadaşlığın ve sıcaklığınla bende unutulmaz hale geldi. Birde kimsenin bilmediği olaylar. Lisenin bitmesi arkadaşlığımızı bitirmeyecek, üniversitede de beraber olacağız nasılsa.
Gökhan KILIÇ


İki senede bu kadar iyi dost olunur ve bunca şey paylaşılır. Şahane vakit geçirdiğimizi düşünüyorum. İnsan yaşadıklarının değerini sonradan fark ediyor. Bana güvenerek bana açıldığın, o değerli kalbine beni kabul ettiğin için teşekkürler. Dostluğumuzun sıcaklığının sonsuza kadar süreceğine inanıyorum.
Engin VAROL


Okulumuza geldiğinde mükemmel uyum gösterip, uzun eşek oyunlarının vazgeçilmez yastığı olmuştur. Coşkun-Erdem ikilisine katılmasıyla bazı sapmalar göstermiş olup, gülen gözlerindeki hınzır ifadesi ve esprileriyle okulun vazgeçilmezleri arasına girmiştir. Hayattaki tüm beklentilerinin gerçekleşmesi ve Marmara'yı kazanması dileğiyle.
Serpil KURU


Birlikte acı-tatlı birçok şey yaşadık. Bu zamana kadar gördüğüm en fanatik Fenerbahçelisin. Seni bir GS'li olarak sinir ettiğim günleri, triplerini ve kırık elinle yaptıklarını unutmayacağım. Hiçbir zaman ayrılmamak dileğiyle, tüm başarılar senin olsun.
Erdem HOR


Hayatımda 2 yıldır varsın, böyle kalırsan sonsuza kadar var olacaksın. Sana, esprilerine ve muhteşem geyiklerine ihtiyacım var. Senin de bana, öğütlerime ve çikolatalarıma herhalde. Her zaman yanında olacağım, dertlerine çözümler bulmaya çalışacağım. En iyi tahsili alıp, çok başarılı olacağına eminim. Yaptığın her şey, aldığın tüm çikolatalar için teşekkürler.
Angel Selvet ÇAKMAK


Geldiğin ilk gün bizimle kaynaştın ve grubun vazgeçilmez elemanı oldun. Esprilerinle ve geyiklerinle bizi yerlere yatırmasını bildin. Her ne kadar bize kızıp trip atsan da, biz seni çok seviyoruz. Duyduğuma göre baban generalmiş. Artık bizi de görür askere giderken. Hiç ayrılmamak dileğiyle...
Cem SARAÇ


"Şu tokalara bak!"
Bunu duyduğum zaman hemen kaçarım. Bu Serdar'dır bilirim. İyi ki aynı sınıfta değiliz, yoksa akşama kadar köşe kapmaca oynardık. Lise 2'de gelmene rağmen muhabbet etmediğin kişi kalmadı. Bu da senin pozitif yönün olsa gerek. Çok az zamana, bir çok anı sıkıştırdık. Gelecekle görüşmek ve anılarımızı tazelemek dileğiyle...
Ebru ARSLAN


Kısa mazisi olan arkadaşlığımız, büyük maceralar ve paylaşımlarla pekişti. Yardımseverliğin, alçakgönüllülüğün, çıkarsız arkadaşlığın ve süper esprilerinle hepimizin sevgilisi oldun. Her zaman böyle kal, çünkü insanların sana ihtiyacı var. Mutluluk sana çok yakın, bunu yakalaman dileğiyle...
Cumhur KAYA


Okula geldiğinde kendini hemen bize kabul ettirdin ve birçoğumuzla şahane arkadaşlık kurdun. Kısa mazimiz olmasına rağmen kendini bana çok iyi tanıttın. Derslere (özellikle Biyoloji) olan merakın, geyiklerin, alınganlığın, esprilerin... ve uzun eşeklere yastık olman bendeki en güzel hatıraların olacak. Tüm başarılar senin olsun.
Gülfem İĞCİ


Seninle kısa zamanda çok iyi arkadaşlığımız oldu. Askeri alandaki bilgilerinden faydalanmaya çalıştım. Her ortama ayak uydurman, arkadaşlığın ve esprilerinle seni hatırlayacağım. Gelecekte F-16'yla göklerde süzülürken beni hatırla.
İlke DÜZYOL


İki senelik arkadaşlığımızda seni tanımakta güçlük çekmedik. Sevecenliğin, cana yakınlığın, her ortama ayak uydurabilmen seni sevilen birisi yaptı. Seni her zaman ders anlatan şeklinde hatırlayacağız. Hayat boyu mutlu olman ve Marmara'yı kazanman dileğiyle...
ZEYNEP - EDA


Kısa zaman içerisinde gelişen arkadaşlığımız ve paylaştıklarımız ile seni hep hatırlayacağım. Hedeflerimizin aynı olması nedeniyle üniversitede de karşılaşacağımız için uzun tutmuyorum. Görüşmek üzere.
Onur UÇAK


Seni ilk görüşüm hiç aklımdan çıkmıyor, birçok şey paylaştık. Bunda dört dörtlük karakterlerin etkisi büyük elbette. Beklentilerine azim ve kararlılığınla zorlanmadan ulaşabileceğini biliyoruz. Dostluğumuzun hiç bitmemesi dileğiyle .
Esra POLAT - Pelin EMİR


Lise 2'den bu yana gerek nette gerekse sınıfta çok muhabbetimiz oldu. CM'u öğrenmenle yeni bir muhabbet ortamı açıldı ve arkadaşlığımız gelişti. Bu yıl her ne kadar oyunları bırakıp derslere yoğunlaşsan da, gelecekte gözlerindeki o gülüşü kaybetmemen dileğiyle.
Alper ŞENGÜN


Phenomen'ın...Yazın nette saatlere dayanan upuzun muhabbetlerimiz oldu. En kötü günlerimde beni esprilerinle güldürdün. Okullar açılınca büyük buluşmamız gerçekleşti ve yüz yüze arkadaşlığımızı devam ettirdik. Tabi bunda sevecenliğin, dostluğun ve neşenin de payı büyük. Hayattaki en güzel şeyler senin olsun.
OYTUN (Ahududu)


Kısa zaman önce başlayan arkadaşlığımız büyük ölçüde gelişti. Bu zaman içinde benimle derin muhabbetler kurman güvenini kazanmama neden oldu. Gelecekte her zaman senin gibi birisine ihtiyacım olacak. Bulsam da bulamasam da...
Haldun NİGİZ


Geçirdiğimiz bir senede ne kadar samimi ve içten biri olduğunu anladık. Paylaşılanlar daha fazla olabilirdi, tabi zamanımız olsaydı. Ama şunu bil ki, kişiliğin ve şakacılığın ile hatırlanacaksın. Hayatta her şey istediğin gibi olsun.
BEGÜM - ŞÜKU


Bu sene tanışmamıza rağmen sempatin ve güler yüzün ile dost olduk. Sınıf başkanlığı ile aldığın sorumluluğunu stresini bazen bağırarak bizden çıkartsan da, temiz kalbinde hiçbir kötü niyetin olmadığını anlamak zor olmuyor. Bu çalışmanın karşılığını alacağına eminim. Gelecekte iki üniversiteli olarak görüşmek üzere...
Mehmet ÖZDÖL


İnanç, sevgi ve saygı ve karşılıklı güven içerisinde gelişen ilişkimizi, benim olduğu kadar senin de özverine borçluyum. Bu zamana kadar birlikte ağlayıp birlikte güldük. Sorunlarımızı kabullendik, yardımcı olduk. Sırasında göz yaşlarımı silip yüzümdeki, kendini siper ettin muhtemel tehlikelere. Sıkıntılı zamanlarımda beni güldürdün. Hele bunları böyle bir dönemde bunları başarmak gerçekten çok güzel. İlişkimizin hiçbir zaman bozulmaması dileğiyle...
Aslı KARABULUT (K.A.L)


Tanıdığım en havalı çocuklardan birisin. Yapmış olduğun çapkınlıklarda cabası zaten. Benden kaçar mı? Kimsenin dikkat etmediği ya da önemsemediği giyiminde de en markalısın. Seni alan yaşadı vallaha. Derslerinde başarının karşılığını en iyi şekilde alacağını biliyorum.
OĞUZ


Yüz yüze görüşmedik okullar açılana kadar ama nette unutulmaz muhabbetlerimiz oldu. Konuşkanlığının ve esprililiğinin bende yarattığı sempati, okullar açılıp da seni görünce çok güzel bir arkadaşlığa dönüştü. Her ne zaman PhEnOmEn lafı geçse felsefe dersinde, yüzümde büyük bir tebessümle seni hatırlıyorum. Gelecekte yollarımız ayrılsa da, nette seni bekleyen birisinin olduğunu bilmelisin.
IŞIL (Geyikabla)


Daha geçen sene gelmene rağmen kendini bize kabul ettirdin. Sınıf başkanı seçilmen bunu kanıtlar herhalde. Olm, asker çocuğusun; ama bu kadar sert görünmene gerek yok dimi? Ayrıca çok havalısın. Biraz alçal ve markasız giyin. Sana bir ömür boyu mutluluk dilerim.
Hakkı EVREN


Seninle geç tanıştık, buna rağmen arkadaşlığımız çok sağlam ve güçlü. Bunu sağlamada yardımcı olduğun için teşekkürler. Netteki şahane geyiklerimizi ve esprilerini unutmayacağım.
BİNNAZ


Sınıfa geldiğinden beri hep öteki Serdar'la karıştırılıp durdun. Ama kişiliğin ve faaliyetlerinde farkını açıkça ortaya koydun. Kısa sürede herkesle kaynaştın. Aramıza girdin hepimizden . çok azdın. Şimdi ayrılık zamanı. Ben kaleciliğe giderken, en büyük başarıların sahibi olman dileğiyle.
Sti Dolma GÖKÇEN


Okula iki sene önce geldin, ama hepimizle kaynaştın. Kimse bilmese de çok iyi bir arkadaşlığımız oldu. Samimiyetin ve içtenliğin sayesinde çok iyi bir yere geleceksin. Yine bir gün oturup biyoloji çalışırız seninle. Hayatta her şey istediğin gibi olsun.
Faruk TÜRKKAL


İlk karşılaşmamız lise 2'de olmasına rağmen, sanki dostluğumuz uzun yıllara dayanıyormuş gibi. Arkadaşlarına verdiğin sonsuz değer, cana yakınlığın ve daha diğer özelliklerinle seni kendime yakın hissettim. Her zaman yanımda oldun, bana moral verdin. Derslerde yaptığımız geyikler ve esprilerle en güzel zamanlarım geçti. Her zaman yanında olduğumu bilmeni isterim. Hep böyle kal.
Hilal GENCEL


Okula yeni gelmene rağmen herkesle çabuk kaynaştın, sempatisini kazandın. Muhabbetin ve sağlam kişiliğin ile sevdiğim arkadaşlarımdan biri oldun. Azim ve hırsınla bir yerlere varacağına eminim. Zorluk dolu hayatta tüm başarılar senin olsun.
Burçhan İLHAN